platforma blogowa portalu głos koszaliński

Z archiwum koszalińskiego rocka cz. 4. Black Sun’s Zenith

“Z archiwum koszalińskiego rocka cz. 4” to płyta – kompilacja utworów nie istniejących już zespołów rockowych i metalowych z Koszalina. Płyta będzie miała swoją premierę 22 września 2018 roku podczas 17. Płytowej Giełdy GraMuzyka w klubie Jazzburgercafe w Koszalinie. Album będzie dodawany jako gratis do zakupów zrobionych podczas giełdy. Na kompilacji znajdziecie utwór zespołu Black Sun’s Zenith.

 

Powstaliśmy jak jeszcze nie było dinozaurów, lecz nasza działalność była krótka i bardzo intensywna. Naszą muzykę można określić jako walnięcie młotem Thora jednocześnie przy śpiewie Romeo do Julii. Po prostu taki trochę rosół, każdy znajdzie coś dla siebie. Graliśmy koncerty z takimi zespołami jak Pampeluna, Materia. Innymi słowy na koncertach była moc taka, żeby przyćmiła słońce stąd nazwa 😜 W pewnym momencie każde z nas poszło zaciemniać to słońce gdzieś indziej.

 

Skład: Krystian Łobas (git), Dawid Kabaciński (voc), Michał Stachera (voc), Łukasz Szuryn (perk), Kacper Rogoziński (git), Michał Styreńczak (bass).

autor: Kacper Rogoziński

Komentowanie wpisu jest wyłączone.