platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koszalińska Płytowa Giełda GraMuzyka dla kolekcjonerów winyli w Jazzburgercafe

Co najmniej 6,5 tysiąca płyt winylowych prawie tysiąc albumów muzycznych na CD – tak zapowiada się 22 września 17. edycja Płytowej Giełdy GraMuzyka w klubie Jazzburgercafe w Koszalinie.

Płytowa Giełda GraMuzyka / fot. Radek Koleśnik


Śmiało można mówić, że będzie to rekordowa giełda pod względem liczby stoisk i ilości muzyki, którą na nich będzie można znaleźć. Wszystko dzięki ciągle rosnącej popularności zbierania nośników fizycznych i poczcie pantoflowej, która niesie informację o koszalińskiej giełdzie w kolejne zakątki Polski. Wiadomo już, że we wrześniu do klubu Jazzburgercafe zjadą wystawcy z całego Pomorza od Szczecina po Trójmiasto.

Będą również kolekcjonerzy z Poznania, a może nawet Warszawy. Na stoiskach będą mieli płyty z przeróżną muzyką, każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie, bo na pewno będzie coś ze starego, dobrego rocka, bluesa, nie zabraknie jazzu i klasyki, czy też hip-hopu i elektroniki.

Mocną stroną giełdy jest też stoisko organizatora giełdy, bloga GraMuzyka, gdzie można znaleźć płyty z niezależnych metalowych, rockowych i alternatywnych wydawnictw, a także muzykę z Koszalina i regionu. Warto więc przyjść w sobotę 22 września w godz. 11-14 do klubu Jazzburgercafe. Wstęp jest bezpłatny.

A ci, którzy są głodni dźwięków na żywo, niech koniecznie zajrzą do klubu także tego samego dnia wieczorem. Wystąpi tu bowiem znany raper Kali, który promuje właśnie swoją ostatnią płytę „V8T”, na której znalazło się 14 premierowych, nowoczesnych utworów. Bilety na koncert można kupić w klubie, a także w sklepie muzycznym Gram oraz studiu Kameleon Tattoo.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz77@gmail.com

Komentowanie wpisu jest wyłączone.