platforma blogowa portalu głos koszaliński

Record Store Day 2018 w Koszalinie podczas 16. Płytowej Giełdy GraMuzyka

Zapraszamy na 16. Płytową Giełdę GraMuzyka, która odbędzie się już 21 kwietnia 2018 roku, czyli dokładnie w Record Store Day. Tym samym Koszalin dołącza do ogólnoświatowej akcji, której celem wspieranie niezależnych sklepów i wytwórni płytowych. 

Płytowa Giełda GraMuzyka / fot. Radek Koleśnik

Przypomnijmy, że w zasadzie każda koszalińska giełda to święto muzyki niezależnej, bo można kupić na niej wiele płyt, których nie znajdziecie w sieciowych sklepach muzycznych. Do tej pory można było na niej znaleźć albumy z takich wytwórni jak: Plaża Zachodnia, Rage in Eden Records,Oaktopus Records, Kalejdoskop Records, Vibe2NES, Father And Son Records And Tapes, Arachnophobia Records, Godz Ov War Productions, Mad Lion Records, Nasiono Records, a także płyty zespołów nie zrzeszonych w żadnych labelach, oficynach wydawniczych. Z Koszalina i nie tylko.

Na giełdach cyklicznie pojawiają się także wydawnictwa dostępne tylko podczas imprezy. Tak będzie i tym razem. Na 21 kwietnia planowana jest premiera 3. części składanki „Z archiwum koszalińskiego rocka”. Płyta będzie dodawana jako gratis do zakupów zrobionych na dowolnym stoisku na giełdzie.

Wystawcy chętni do wystawienia swoich zbiorów na sprzedaż proszeni są o kontakt na maila: mariusz.rodziewicz77@gmail.com
(wystawienie stoiska jest bezpłatne).

 

Zapraszamy więc w sobotę 21 kwietnia 2018 roku do klubu Jazzburgercafe w godzinach 11 – 14.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz77@gmail.com

Komentowanie wpisu jest wyłączone.