platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Malik Montana w klubie Jazzburgercafe

Już w sobotę 3 lutego 2018 roku w koszalińskim klubie Jazzburgercafe zorganizowany zostanie kolejny koncert hip-hopowy. Wystąpi raper Malik Montana.

Tego dnia w Jazzburgercafe będzie mocno muzycznie. Od godziny 11 będzie bowiem trwać tam 15. edycja Płytowej Giełdy GraMuzyka, a na wieczór Vibe2Nes, organizator koncertów postanowił zaprosić do klubu kolejnego rapera młodego pokolenia – Malika Montanę.

To jeden z najbardziej charakterystycznych polskich raperów, założyciel i współtwórca ekipy GM2L, do której należy m.in. Diho i DJ Frodo, z którymi grywa koncerty. Autor świetnie przyjętej EP-ki „Haram Masari” oraz wspólnego z Diho album pt. „Naaajak”. Obecnie pracuje nad pełnoprawną płytą solową.

W świadomości polskich słuchaczy pojawił się nagle, jednak zrobił to naprawdę z klasą. Wcześniej znany był ze współpracy z amerykańskimi rap-gwiazdami jak np. Jadakiss, czy Capone z duetu Capone-N-Noreaga.

 

Jako support wystąpią: Libra Show i Lay Carter’s.

Impreza rozpocznie się o godz. 21. Bilety kosztują 30 złotych (1. pula) i 35 złotych (2. pula). Są do kupienia w klubie Jazzburgercafe, sklepie muzycznym Gram, w studiu tatuażu Tattoonel oraz online za pośrednictwem fb/Vibe2Nes

 

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.