platforma blogowa portalu głos koszaliński

Metalowy koncert w Jazzburgercafe. Zagrają: Mastabah, Paranoja i Earthfall

Koszaliński klub Jazzburgercafe zaprasza w piątek 19 stycznia 2018 na Noc Muzyki Ekstremalnej. Zagrają aż trzy zespoły: Mastabah, Paranoja i Earthfall. Afterparty poprowadzi DJ Bushido.

Impreza rozpocznie się o godz. 19. Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 złotych, a w dniu koncertu – 15 złotych.

 

Gdańska grupa Mastabah obraca się w klimatach brutal black / death metal.  Materiał koncertowy to przede wszystkim płyta ‚I Hate You’ przedstawiona w całości.

Rockowo-metalowy zespół Paranoja przedstawia siebie następująco: Na początku był chaos, a z chaosu narodził się koncept. Myśl, ażeby powstało coś tak zajebistego, że ludziom zaczną śnić się po nocach koszmary wywołujące równocześnie euforie. Koncept ten krążył w przestrzeni przez tysiąclecia natrafiając na coraz to nowych artystów, jednak żaden nie był w stanie udźwignąć jego wagi. Nadszedł jednak jego czas, kiedy dwadzieścia kilka lat temu w okolicach Szczecina na świat przyszło pięciu śmiałków którzy postanowili po latach nadać mu formę. Chwycili swe instrumenty i ruszyli w świat by szerzyć paranoje w umysłach słuchaczy. To co powstało z połączenia ich charakterów nie dało się sklasyfikować w żadne znane dotąd ramy muzyczne stąd nie używają konkretnych terminów określając to co grają. Pozostanie niewiadomą czym jest muzyka wywodząca się z głębi ich popapranych duszy. Do momentu, aż na własnym ciele odczuje się ich głos.

Natomiast Earthfall ze Słupska gra połączenie metal core, melodyjnego death metalu, hardcore. Zespół powstał w 2008 roku, ma na koncie płytę z 2012 roku „Between the Verses of Duality”.   Obecnie zespół przygotowuje się do nagrania drugiej płyty.

Po występie ostatniego zespołu odbędzie się after party z playlistą przygotowaną specjalnie na to wydarzenie przez jegomościa ukrywającego się pod pseudonimem DJ Bushido.

 

Bilety na imprezę można kupić TUTAJ > mastabah.8merch.com 

 

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.