platforma blogowa portalu głos koszaliński

15. Płytowa Giełda GraMuzyka w Koszalinie. 3 lutego 2018 w Jazzburgercafe

Kolekcjonerzy muzyki na nośnikach fizycznych na pewno ucieszą się z tej informacji. 15. edycja Płytowej Giełdy GraMuzyka w Koszalinie odbędzie się 3 lutego 2018 roku.

Płytowa Giełda GraMuzyka / fot. Radek Koleśnik

 

Po długiej, bo trwającej od 7 października 2017 roku przerwie zbieracze winyli, płyt CD, czy kaset magnetofonowych znowu będą mogli się spotkać w koszalińskim klubie Jazzburgercafe. Będzie tu czekać na nich co najmniej kilkanaście stoisk z wszelaką muzyką. Można się spodziewać stałych wystawców, ale na pewno nie zabraknie też nowości. Śledźcie na bieżąco blog GraMuzyka, a także Wydarzenie na Facebooku > 15. Płytowa Giełda GraMuzyka w Koszalinie – Facebook.com.   Tam na bieżąco będą podawane wszelkie szczegóły dotyczące imprezy.

 

Jak zwykle impreza rozpocznie się o godz. 11 i potrwa dwie godziny. Chętni do wystawienia swoich zbiorów proszeni są o kontakt mailowy na adres mariusz.rodziewicz77@gmail.com

 

Wstęp na giełdę jest bezpłatny.

 

Warto tu od razu też dodać, że tego samego dnia, ale wieczorem w klubie Jazzburgercafe odbędzie się koncert młodego rapera Malika Montany.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz77@gmail.com

Komentowanie wpisu jest wyłączone.