platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Bedoes zagra w Jazzburgercafe w Koszalinie

W sobotę, 9 grudnia 2017 roku, w koszalińskim klubie Jazzburgercafe odbędzie się kolejny hip-hopowy koncert. Tym razem zagra młody raper Bedoes.

Bilety na koncert w przedsprzedaży można kupić za 30 złotych (Jazzburgercafe, Tattoonel, sklep muzyczny Gram). W dniu koncertu wstęp kosztować będzie 40 złotych. Start o godz. 21.

 

Jako support wystąpią: Łuszy, Dziuny, Szymi Szyms.

Bedoes, właściwie Borys Przybylski (ur. 21 kwietnia 1998 w Bydgoszczy) – polski raper i autor teksów. Członek zespołu 2115 Gang. Muzyk należy do wytwórni SB Maffija. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Solar, Białas.

„Aby śmierć miała znaczenie” to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia – Kubi Producent.

– Ta płyta powstała po to „Aby Śmierć Miała Znaczenie”. Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu – zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija – tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.

– Album „Aby Śmierć Miała Znaczenie” LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre – dodaje Kubi Producent.

(materiały prasowe)

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.