platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Materia zagra w Koszalinie

Już 10 listopada 2017 roku metalowa Materia ponownie przyjedzie do Koszalina. Zagra w Centrum Kultury 105 podczas koncertu zapowiadającego przegląd Generacja 2017. 

Koncert w Clubie 105 rozpocznie się o godz. 21:30. I choć zespół ten grał w Koszalinie już wielokrotnie to można spodziewać się czegoś wyjątkowego po tym występie.

 

– Przygotowaliśmy specjalny set na tę trasę, dorzuciliśmy coś z poprzednich albumów, uchylimy również rąbek tajemnicy odnośnie nowej płyty – zdradza Tadeusz Piesiak, gitarzysta i wokalista Materii. – To ostatnie koncerty, na których będzie można usłyszeć nasz dotychczasowy dorobek, kolejną trasę zagramy już z nowym wydawnictwem. Nagrania idą świetnie! Nie mogę się doczekać kiedy płyta ujrzy światło dzienne. W Koszalinie niejako stawialiśmy jedne z tych pierwszych kroków więc będzie nam szczególnie miło zamknąć tym koncertem pewien etap naszej działalności. Zapraszamy gorąco!

Materia powstała pod koniec 2007 roku jednakże intensywnie koncertować zaczęli dopiero w 2008. Zespół nie jest z tych, co czekają na mannę z nieba, lecz sama bierze sprawy w swoje ręce. Sami wydali i wyprodukowali bardzo dobry debiut „Case Of Noise” (2013), a także drugą płytę „We Are Materia” (2015).

Zagrali na najważniejszych festiwalach w Polsce i na świecie:
Wacken Open Air – 2015
Przystanek Woodstock – aż trzykrotnie w 2011, 2016, 2017
MetalBlast – Kair – 2015
Euroblast – Kolonia – 2015

Zespół tworzą: Michał „Mihu” Piesiak (wokal, gitara basowa), jego brat Tadeusz „Tede” (gitara, wokal), Adrian „Adi” Dubiński (gitara) oraz Jakub „Marcia” Marciniak (perkusja).

 

Horyzonty muzyczne mają szerokie, dlatego słuchanie Materii jest niczym niezły film akcji. Główne role grają w nim metalcore, nu-metal, thrash, djent, a i ciekawych aktorów w rolach epizodycznych nie brakuje. Europę Materia objechała już trzy razy, Polskę kilkakrotnie. Nadszedł czas na kolejne koncerty na rodzimej ziemi!

Pre-Generacja: MATERIA
10.11.2017 r., godz. 21:30, Club105
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu).

 

(materiały promocyjne)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.