platforma blogowa portalu głos koszaliński

Before GVF 2018 Koszalin. Miles Bonny zagra w Jazzburgercafe

Fani coraz bardziej znanej koszalińskiej marki, jaką jest Good Vibe Festival nie mogą opuścić tego koncertu. Mateusz Prus, pomysłodawca i organizator imprezy zaprasza w sobotę 4 listopada 2017 roku na koncert niesamowitego amerykańskiego muzyka, jakim jest Miles Bonny. Na scenie towarzyszyć mu będzie tasmańska wokalistka Shhor.

W czerwcu 2017 roku w Koszalinie i Kołobrzegu odbyła się 5. edycja Good Vibe Festivalu, podczas której można było zobaczyć na żywo ekipę EABS, Bitaminę, Moo Latte, Sotei, Flue i Waash. To była prawdziwa uczta dla wszystkich fanów jazzu, soulu, elektroniki i hip-hopu. Trwają już przygotowania do szóstej edycji, która odbędzie się na przełomie maja i czerwca 2018 roku, a jej muzyczną zapowiedzią jest koncert świetnego amerykańskiego trębacza, wokalisty i producenta Milesa Bonny’ego.

 

Artysta tworzy wypadkową takich stylów jak jazz, R&B, blues, hip-hop i soul. Idealnie więc pasuje do filozofii Good Vibe Festivalu jako imprezy prezentującej wyżej wymienione gatunki muzyczne.

Miles Bonny pochodzi z New Jersey ale obecnie mieszka w stanie Nowy Meksyk. Jego album „Lumberjack Soul” z roku 2011 to jedna z klasycznych i ponadczasowych pozycji gatunku neo soul. Kariera Bonny’ego rozpoczęła się w 2002 roku kiedy to założył grupę SoundsGood. Współpracował z wieloma uznanymi artystami z całego świata. Produkował dla Sage’a Francisa. Wydawał single z Dj Day, Brenkiem Sinartą (z nim też tworzy duet S3), Anthony Valadezem, Suff Daddym, Kixnarem. Wydał też Epkę „Egg Black” z B.Lewisem. Wydawnictwo to zostało wyróżnione w wielu podsumowaniach roku 2012. Obecnie Miles Bonny szykuje się do wydania płyty stworzonej wspólnie przez jednego z najgłośniejszych producentów hip hopowo-soulowych Ta-Ku. Premiera przewidziana jest jeszcze na rok 2017.

Trasy artysty obejmowały do tej pory m.in. Niemcy, Australię, Nową Zelandię, Belgię, Republikę Czeską, Austrię i Polskę. W naszym kraju do tej pory grał tylko raz, w Warszawie. Na swój kolejny koncert przyjedzie do Koszalina, podczas którego zaprezentuje swoją niezwykle delikatną, ciepłą, melodyjną muzykę.

 

Na scenie Milesowi towarzyszyć będzie Shhor. To tasmańska piosenkarka i producentka, która niedawno przeniosła się do Taos w Nowym Meksyku. Jej styl to pełen emocji miks południowego gospelu, bluesa, jazzu, soulu i ambientowej elektroniki. Po otrzymaniu różnych nagród w kategorii wokalnej i skończeniu muzycznych studiów artystka przeprowadziła się do Melbourne, gdzie dzięki niesamowitemu głosowi i prezencji scenicznej ugruntowała swoją pozycję w tamtejszej scenie, która wydała na świat takich artystów jak Hiatus Kaiyote czy Daniel Merriweather. Jako zawodowa wokalistka i liderka chóru Shhor jest często zapraszana do nagrań hip hopowych artystów i producentów, m.in. Mphazes, BeSpoke Music, Illy, czy Dylan Joel.

Dzieliła również scenę z takimi artystami jak D’Angelo, a jej głos wykorzystywany był przez legendę muzyki house i ballroom – Louie’go Vega (Master’s at Work) w piosence “Weekend Love” wydanej na Soul Records. Ma również swój wkład w stworzenie utworu Way wyprodukowanego w kooperatywie z Tall Black Guy i amerykańskim artystą Milesem Bonny. Shhor pracuje obecnie nad swoją debiutancką płytą.

O afterparty zadbają znakomici dje: Papa Zura oraz Dj Groh.

Ambasadorem i przyjacielem Good Vibe Festival jest znany dziennikarz muzyczny Hirek Wrona.

Koncert nakręca Fundacja Nauka Dla Środowiska, a wspiera marka Lech.

***

Start imprezy: 4 listopada 2017 r. g. 20:00

Miejsce: Jazzburgercafe ul. Pileckiego 10, Koszalin

Bilety: w klubie Jazzburgercafe oraz online pod adresem GoOut.net – Miles Bonny + Shhor – Koszalin

I PULA – 15 zł (pierwsze 50 sztuk, dostępne tylko naGoOut.pl)
II PULA – 20 zł
III PULA w dniu koncertu – 25 zł

(materiały promocyjne)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.