platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: The Dumplings Orkiestra zagra w Koszalinie

The Dumplings, czyli duet młodych bardzo zdolnych muzyków Justyny Święs i Kuby Karasia przyjedzie do Koszalina. 11 listopada 2017 roku zagrają w Teatrze Variete Muza. I będzie to koncert wyjątkowy.

Wyjątkowy, bo The Dumplings zaprezentuje się w zupełnie nowym formacie. Do Justyny i Kuby dołącza bowiem skład żywych instrumentów: smyki, sekcja dęta i perkusja.

 

Będzie to jedyna okazja aby usłyszeć wszystkie znane utwory zespołu w aranżacjach, w których dobrze znana warstwa elektroniczna miesza się z klasyką.

 

“Pomysł zrodził się w momencie, w którym pierwszy raz zagraliśmy z orkiestrą przy projekcie nOwosiecka. Odświeżyliśmy wtedy nową aranżacją piosenkę „Ach nie mnie jednej“. Pierwszy raz komponowaliśmy z myślą o żywym instrumentarium. Na samym koncercie w NOSPRze okazało się, że elektronika pięknie zgrywa się ze smykami, dęciakami… i wtedy pierwszy raz pomyśleliśmy o tym, że dobrym pomysłem byłoby przearanżowanie całego naszego repertuaru. Dużo pracy i serca włożyliśmy wszyscy w ten projekt i bardzo liczymy na Waszą obecność!” – mówią Justyna i Kuba.

 

The Dumplings mają na swoim koncie dwie wydane płyty: debiutancką „No Bad Days”, gdzie zaprezentowali swój niesamowity talent oraz „Sea You Later”, którym tylko potwierdzili swoje umiejętności. Warto też dodać, że po sukcesie o względy – oczywiście muzyczne – Justyny zaczęli zabiegać bardzo doświadczeni artyści z polskiej sceny. Wokalistka udzieliła się m.in. ma płycie „Drony” braci Waglewskich, Fisza i Emade, zaśpiewała też w utworze Voo Voo przygotowanym na album „Placówka 44”, czy wystąpiła gościnnie na albumie Wojtka Mazolewskiego „Chaos pełen idei”. Zaśpiewała też przepięknie w jednej z kompozycji na krążku „Traveler” duetu producenckiego Rysy.

 

The Dumplings Orkiestra 2017

  • Teatr Variete Muza, ul. Morska 9, Koszalin
  •  11 listopada 2017 r. (sobota)
  • godz.: 19.00
  • Bilety w cenach 55 złotych w przedsprzedaży (w dniu koncertu będą kosztować 65 złotych), do nabycia w: Redakcji Głosu Koszalińskiego, ul. A. Mickiewicza 24, 94 347 35 16 oraz na www.kupbilecik.pl

 

(materiał prasowe)

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.