platforma blogowa portalu głos koszaliński

Z archiwum koszalińskiego rocka cz. 2. Dirty Sanchez

“Z archiwum koszalińskiego rocka cz.2” to płyta – kompilacja utworów nie istniejących już zespołów rockowych i metalowych z Koszalina. Płyta będzie miała swoją premierę 7 października 2017 roku podczas koszalińskiej imprezy 14. Płytowa Giełda GraMuzyka w klubie Jazzburgercafe. Album będzie dodawany jako gratis do zakupów zrobionych podczas giełdy. Na płycie znajdzie się utwór zespołu Dirty Sanchez.

 

Dirty Sanchez był to zespół, który założyli trzej gitarzyści: Przemo, Lorak, Arek. Metodą ciągnięcia zapałkami podzieliliśmy się instrumentami, na mnie padło granie na perkusji ? Zespół funkcjonował 2-3 lata i nagraliśmy 2 single oraz zagraliśmy kilka koncertów.

Nazwa zespołu wzięła się z tego, że jeden z członków zespołu oglądał kiedyś wyjątkowo hardcore’owego pornusa, w którym to młoda niewiasta jechała nie do końca prawdziwą taksówką. Jeden z młodzieńców zaproponował jej Dirty Sancheza, po czym wyjaśnił na czym by to miało polegać. Dodam tylko, że nie zrobił jej tego w tamtym filmie ?

Mając nazwę i materiał zorganizowaliśmy koncert w miejscowej mekce METALU, czyli w pubie Graal. Podczas ustalania warunków właściciel Wojtek zaproponował pomoc przy zrobieniu logotypu zespołu, gdy dowiedział się o co chodzi z nazwą już nigdy nie wróciliśmy do tematu ?

Skład:
Marcin „CINO” – WOKAL
Arek „JULIA” – BĘBNY
Przemysław „PRZEMO” – GITARA
Wojtek „PONIAT” – GITARA
KACPER R. – BASS

Byli członkowie:
Karol „Lorak” Wnuk – Gitara
Przemysław „RUSEK” Wnuk – Bass
Dorota Głowacka – Bass

 

autor: Arek Pater

 

***

Wydanie płyty wspierają:

Komentowanie wpisu jest wyłączone.