platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koszalińska Pampeluna zbiera na wydanie nowej płyty. Wesprzesz „Bunt”?

Pampeluna, metalowy zespół z Koszalina chce wydać swoją trzecią pełnowymiarową płytę. O pomoc postanowili poprosić fanów i za pośrednictwem portalu crowdfundingowego PolakPotrafi.pl zbiera pieniądze na ten cel. 

Pampeluna działa na metalowej scenie już 10 lat. Założona w 7 lipca 2007 roku koszalińska grupa chce uczcić ten jubileusz i wydać swoją trzecią płytę. Wcześniej ukazały się albumy „La Curva” (wydana własnym sumptem) oraz „777”, która ukazała się nakładem wytwórni Metal Mind Productions. Na swoim koncie mają także Projekt Patryoci, który stworzyli z koszalińskim raperem 4P.

 

Wracając jednak do najnowszego krążka. Muzyka na album „Bunt” jest już gotowa. – Posiadamy już materiał oddany postprodukcji. Chcielibyśmy przedstawić go Wam jako album wydany na płycie CD. Chcemy także nagrać teledyski do piosenek singlowych oraz wyruszyć w trasę koncertową. Pomożesz? Musi się udać! – piszą muzycy na portalu PolakPotrafi.pl

 

Muzycy chcą zebrać co najmniej 6.666 złotych, by wydać album w formie fizycznej, jeśli zbiorą 150% kwoty to będą mieli również pieniądze na stworzenie profesjonalnego teledysku. Jeśli zbiorą 200% kwoty to sfinansują kolejny klip.

 

Wspierać zespół można jeszcze do 18 września 2017 r. do godz. 22:00. Chcesz wesprzeć koszalińskich muzyków? Wejdź na Pampeluna na PolakPotrafi.pl i wybierz jedną z nagród. W zależności od kwoty można otrzymać od zespołu m.in. podziękowania, koszulkę, album „Bunt”, bilety na koncert.

 

Na koniec warto dodać, że już 13 października w koszalińskim Centrum Kultury 105 odbędzie się specjalny koncert z okazji 10-lecia istnienia zespołu.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

 

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.