platforma blogowa portalu głos koszaliński

Brawa, szacunek i podziękowania za Good Vibe Festival

Za Good Vibe Festivalem stoi jedna osoba: Mateusz Prus. Człowiek, który swoją muzyczną zajawką, swoim zapałem potrafi zarazić wiele osób. I w ten sposób stworzyć wyjątkową imprezę.

Mateusz Prus / fot. Małgorzata Chrzczonowicz

W czerwcu miało miejsce niesamowite wydarzenie. W Koszalinie (oraz w Kołobrzegu) cztery dni odbyły się cztery koncerty, na których zagrało sześć zespołów. Filharmonia Koszalińska była wypełniona niemal po brzegi na występie najbardziej obiecującej polskiej grupy jazzowej.

 

W Teatrze Variete Muza zagrał zespół, który wystąpi na Open’Er Festivalu. Koncerty zapowiadał sam Hirek Wrona, który był patronem imprezy i regularnie mówił o niej w swojej audycji w radiowej Trójce.

 

Mało tego, z Koszalina poprowadził audycję nadawaną na żywo przez Radio Koszalin. Cała region miał więc okazję dowiedzieć się, że właśnie w Koszalinie odbywa się Good Vibe Festival. I jest na nim rewelacyjny dziennikarz muzyczny.

 

Na festiwalu, za którym stoi jedna osoba: Mateusz Prus. Fascynat muzyki, który chce się dzielić swoimi odkryciami właśnie w taki sposób. Człowiek, który stanął na głowie, by zorganizować imprezę z może niszową , ale świetną muzyką graną przez młodych. Swoim zapałem zaraził wiele osób w Koszalinie, Kołobrzegu, a także w innych częściach Polski. Muzyków, dziennikarzy, promotorów, sponsorów. I udało się!

 

I za to należą mu się brawa, szacunek i podziękowania.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

Komentarze (1) do “Brawa, szacunek i podziękowania za Good Vibe Festival”

  1. Misza napisał(a):

    Mateusz gratulacje!