platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert w Koszalinie. Solar i Białas w Jazzburgercafe

W sobotę 10 czerwca 2017 w koszalińskim klubie Jazzburgercafe odbędzie się kolejny koncert hip-hopowy. Tym razem wystąpi tu Solar i Białas.

Koncerty Ojców założycieli SB Maffija – czyli duetu Solar i Białas właśnie – słyną z niezwykłej energii scenicznej, więc w sobotę w Jazzburgercafe nie powinno zabraknąć fanów hip-hopu. A przyjadą tu przy okazji promocji swojej nowej płyty pt. „#nowanormalnosc” oraz solowej płyty Białasa pt. „H8M4”. Na scenie towarzyszyć im będą wokalistka Zui oraz DJ Johny.

 

Jako support zagrają: Dziuny, Szymi Szyms, Lazy Carter’s oraz Hill Records.

 

Koncert rozpocznie się o godz. 20. Wstęp kosztuje 40 złotych.

 

Solar – rocznik ‘89, człowiek wielu talentów – raper, producent, realizator i spec od brzmienia, organizator, wydawca. Połowa rapera Solar/Białas, współautor płyt “Z ostatniej ławki”, “Stage Diving”, “#nowanormalność”, założyciel studia NOBOCOTO, mózg ekipy i wytwórni SB Maffija.

Białas – rocznik ‘87, jeden z najpopularniejszych raperów w kraju. Autor platynowego „H8M4”, wcześniej doskonale przyjętego „Rehabu”, niedawno do kolekcji dorzucił kolejną złotą płytę za album “#nowanormalność” duetu Solar/Białas. Żywy dowód na to, że talent do pisania punchline’ów, szczerość w tekstach i współpraca z klasowymi producentami to jeszcze za mało – na swój sukces pracował niestrudzenie przez ponad dekadę, szlifując umiejętności do poziomu, w którym odsłuchy audio z nowej płyty zbierają 10 milionów wejść na YouTube.

 

(materiały promocyjne / facebook)

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.