platforma blogowa portalu głos koszaliński

13. Płytowa Giełda GraMuzyka w Koszalinie już w czerwcu 2017

Kolekcjonerzy muzyki, obecność obowiązkowa! Już 3 czerwca 2017 r. po raz 13. w Koszalinie, w klubie Jazzburgercafe zorganizowana zostanie Płytowa Giełda GraMuzyka.

Płytowa Giełda GraMuzyka / fot. Radek Koleśnik

I choć data imprezy została ogłoszona zaledwie kilka dni temu, to już organizator (a jest nim blog GraMuzyka będący częścią portalu gk24.pl) ma pierwsze zgłoszenia.

 

Na giełdzie na pewno pojawi się stały bywalec, wystawca z Koszalina, który na swoim stoisku ma nawet 1000 winyli z przeróżną muzyką: od klasyki, przez jazz i pop, po stary dobry rock, a także reggae i blues. Swoją obecność zapowiedzieli już również kolekcjonerzy ze Szczecina, którzy bardzo polubili koszalińską giełdę i od kilku imprez pojawiają się w komplecie. Oni także przywiozą skrzynie pełne czarnych płyt.

 

 

Wiadomo już również, że w klubie Jazzburgercafe pojawi się stoisko Good Vibe Festival. Będzie można na nim kupić płyty m.in. Moo Latte i Bitaminy, czyli wykonawców, którzy 15-17 czerwca w Koszalinie zagrają na tej imprezie. Dodatkowo będzie można również kupić w przedsprzedaży bilety i karnety na ten festiwal.

 
Nie można zapomnieć też o stoisku GraMuzyka, na którym będzie można znaleźć muzykę zespołów rockowych z Koszalina i regionu: Pampeluny, Oil Stains, WhoIsWho, Maczku Paczke, czy Materii. Będą też płyty przedstawicieli koszalińskiej sceny hip-hopowej: B.A.D., Vooma, Zolena, czy Mroka. A do tego także wiele innych płyt z niezależnych wydawnictw, jak choćby trójmiejskiego Nasiono Records, hip-hopowego labelu Vibe2Nes, elektroniki z poznańskiej wytwórni Oaktopus Records.

 
A to dopiero początek, organizator ciągle bowiem czeka na kolejne zgłoszenia wystawców. Aby zarezerwować sobie miejsce na giełdzie, wystarczy napisać maila na adres mariusz.rodziewicz@gk24.pl w tytule wpisując Giełda GraMuzyka, a w treści liczbę albumów, rodzaj nośnika i gatunki muzyczne, które będzie można znaleźć na stoisku. Mile widziani są zarówno ci, którzy chcą przynieść kilkaset płyt, jak i ci, którzy chcą się pozbyć kilku, kilkunastu tytułów. Wystawienie stoiska jest bezpłatne.

 
Zapraszamy więc wszystkich – i wystawców, i zbieraczy chcących powiększyć swoje kolekcje o nowe tytuły. A mając w pamięci poprzednie edycje można być pewnym, że będzie w czym wybierać. Płytowa Giełda GraMuzyka w klubie Jazzburgercafe rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godz. 11. Potrwa trzy godziny.

 
autor: Mariusz Rodziewicz 
kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.