platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert na otwarcie pubu Graal. Zagrają cztery zespoły

Po długiej przerwie na muzyczną mapę Koszalina wraca pub Graal. W piątek 12 maja 2017 r. wielkie otwarcie. Koncertowe oczywiście.

Ostatnia impreza w Graalu odbyła się w sylwestrową noc 2016/2017 po czym drzwi zostały zamknięte, prowadzący zmieniony i rozpoczął się remont. Po niemal pięciu miesiącach przerwy drzwi znowu się otwierają i pub w nowej, odświeżonej odsłonie zaprasza do środka. Oczywiście na muzyczne atrakcje.

 

Piątkowa impreza rozpoczyna się o godz. 18. Wstęp kosztuje 5 złotych, ale bilet tuż po wejściu do pubu Graal w barze będzie można wymienić na napój.

 

Na scenie pubu wystąpią:
* So Long  – prawdziwy doom metal z Koszalina

* Wild Tribe

* Tarantella Underground – tworzy szeroko pojętą muzykę rockową, wypełnioną delikatnymi i melodycznymi brzmieniami oraz cięższymi metalowymi riffami

* Que Pasa – piękna, nieskrępowana i prosta liryka, riffy przepełnione smakiem taniego wina, cudownie banalne kompozycje i ascetyczny minimalizm, jednym słowem PUNK

 

Po koncertach planowane jest dalsze graalowanie do białego rana przy rockowych brzmieniach wraz z Diabłem za sterami DJ-skimi.

(materiały promocyjne)

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.