platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Kuban zagra w koszalińskim Jazzburgercafe

Kuban, młody, utalentowany raper przyjedzie do Koszalina. 19 maja 2017 r. zagra w klubie Jazzburgercafe.

Kuban / fot. profil FB Kuban

Po doskonale przyjętym podziemnym wydawnictwie „Cozamixtape” i blisko 100 koncertach zagranych w całym kraju, Kuban wraca z długo oczekiwanym legalnym debiutem.

 

„Myślisz jeszcze?” to 18 premierowych utworów będących wynikiem osobistych przemyśleń oraz doświadczeń zebranych podczas blisko 2 letniej trasy koncertowej. Pod względem muzycznym album to wypadkowa wielu inspiracji, raper swobodnie porusza się pomiędzy różnymi gatunkami – od klasycznego hip-hopu po współczesny house – zgrabnie łącząc je w spójną całość. W tekstach – które z perspektywy czasu są o wiele bardziej dojrzałe – nie brakuje nawiązań do koncertów, relacji damsko – męskich, ale również do rodzinnego miasta.

 

– Ten album to wynik wielu godzin spędzonych w studio oraz tego co wydarzyło się przez ostatnie 2 lata. Musiałem nabrać dystansu do pewnych spraw,co z resztą słychać w utworach, żeby móc na spokojnie nagrać ten album. Na pewno nie zawiodą się wszyscy ci, którzy cierpliwie czekali – mówi Kuban.

 

Jeśli jesteście fanami Kubana, to nie możecie przegapić tego koncertu. Przedsprzedaż biletów już trwa. Bilety z pierwszej puli kosztują 30 złotych. Przedsprzedaż prowadzona jest w trzech punktach: JAZZBURGERCAFE, ul. Pileckiego 10, Tattoonel Koszalin, ul. Dworcowa 12, Sklep Muzyczny Gram, ul. Kopernika 25.

Bilety z drugiej puli kosztują 35 złotych. Limitowane 100 sztuk – zamówienia online przez profil FB Vibe2Nes.

 

***

Na koniec warto dodać, że już 22 kwietnia w Jazzburgecafe wystąpi inny raper – Quebonafide. Niestety, bilety na ten koncert są już wyprzedane.

(materiały promocyjne)

 

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.