platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert w Koszalinie: WSRH, czyli Słoń i Shellerini w Jazzburgercafe. Wygraj bilety!

Słoń i Shellerini, czyli raperzy współtworzący skład WSRH przyjadą do Koszalina. 11 marca 2017 roku zagrają w klubie Jazzburgercafe. Blog GraMuzyka ma do rozdania dwa jednoosobowe zaproszenia na ten koncert.

Już 11 marca 2017 roku w koszalińskim klubie JAZZBURGERCAFE odbędzie się kolejny koncert hip-hopowy! Tego wieczoru na scenie zagoszczą reprezentanci Poznania, czyli… SŁOŃ i SHELLERINI jako WSRH! Duet na scenie wspierać będzie niezawodny DJ SOINA.

 

WSRH, czyli Wyższa Szkoła Robienia Hałasu, to duet poznańskich raperów – Shelleriniego i Słonia. Na ich koncie posiadają wspólne krążki, oprócz najnowszego “Czarne Słońce: Świt EP”, tj. “Wyższa Szkoła Robienia Hałasu” z 2008 roku i wydany w 2012 roku “Szkoła Wyrzutków”. Oczywiście obaj mają na koncie wiele innych solowych albumów, jak w grupach – PDG Gawrosz, BDF, czy Demonologia, którą Słoń współtworzy z Mikserem.
Koncert odbędzie się w ramach trasy promocyjnej albumu “Czarne Słońce: Świt EP”, którego premiera odbyła się 9. grudnia 2016 roku. Na pewno usłyszymy także dobrze nam znane kawałki od Słonia i Shelleriniego.

YouTube Preview Image

Jako suport zagrają: Rakos oraz Lazy’s Carter.
Początek imprezy planowany jest na godz. 21. Bilety w przedsprzedaży kosztują 25 złotych i można je kupić online na >>> ticketos.pl – WSRH w Koszalinie oraz klubie Jazzburgercafe (ul. Pileckiego 10), sklepie muzycznym Gram (ul. Kopernika 25) i studiach tatuażu Tattoonel )ul. Dworcowa 5), Kameleon Tattoo (ul. Sikorskiego 17e/21). W dniu koncertu bilety kosztować będą 30 złotych.

 

 

UWAGA! Blog GraMuzyka ma do rozdania dwa pojedyncze zaproszenia na ten koncert. Aby zdobyć jedno z nich wystarczy na adres mailowy mariusz.rodziewicz@polskapress.pl wysłać odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w koncercie WSRH? W tytule maila wpisz koniecznie “WSRH JAZZBURGERCAFE”, a w treści oprócz odpowiedzi, także swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Konkurs trwa do 6 marca 2017 do godz. 12. Zwycięzcy zostaną poinformowani o sposobie odbioru nagrody.

 

kontakt: mariusz.rodziewicz77@gmail.com

Zostaw komentarz