platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert w Koszalinie. Hubert Tas & The Small Circle jako zapowiedź Good Vibe Festival 2017

Hubert Tas & The Small Circle zagrają w Koszalinie. Ten jazzowo-hiphopowy kolektyw zagra już 11 lutego 2017 roku w klubu Jazzburgercafe. Ten koncert to zapowiedź kolejnej edycji imprezy Good Vibe Festival.

Hubert Tas & The Small Circle

Mateusz Prus, pomysłodawca i organizator imprezy zapowiada: – W tym roku odbędzie się już 5. edycja Good Vibe Festival. Zanim jednak to się stanie, 11 lutego o 20:00 odbędzie się w klubie Jazzburgercafe koncert zapowiadający to wydarzenie, tzw. before Good Vibe Festival. Wystąpi znakomity skład Hubert Tas & The Small Circle.

 

Hubert Tas to poznański utytułowany DJ i producent. Na swoim koncie ma dwa albumy nagrane w duecie z Czarnym oraz solowy album „Roots”. W roku 2016 zdobył 3. miejsce na mistrzostwach świata dj federacji IDA w kategorii show. Najnowsza płyta pt. „Mechanism” została nagrana przy udziale młodych, zdolnych muzyków tworzących skład The Small Circle. W skład zespołu wchodzą: Jacek Pohl (trąbka), Michał Pijewski (saksofon barytonowy), Piotr Jaraszkiewicz (perkusja), Jerzy Fryderyk Wojciechowski (skrzypce), Marianna Wojciechowska (skrzypce), Martyna Kowzan (altówka), Justyna Korpas-Czarniecka (wiolonczela).

Hubert Tas & The Small Circle to pewne instrumentalne opowiadania, w którym spotykają się muzycy klasyczni ze szczypną delikatnej elektroniki i skreczu. W skrócie jest to połączenie nowych form ekspresji z klasycyzmem.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8gIhokRi3TM&t=3s[/youtube]

Koncert rozpocznie się o godz. 20. Bilety w cenie 15 zł (przedsprzedaż) i 25 zł w dniu koncertu dostępne w klubie oraz na stronie biletomat.pl. Na stronie można też w cenie 30 zł kupić bilet wraz z płytą cd „Mechanism”. Będzie ona do odbioru przy wejściu.

– Przed koncertem zostaną ogłoszone szczegóły właściwego Good Vibe Festivalu oraz zostanie ujawniona osoba, która objęła honorowy patronat nad imprezą. Jest to powszechnie znana i ceniona persona, można powiedzieć prawdziwy autorytet – ujawnia rąbka tajemnicy Mateusz Prus.

Na zakończenie dodajmy, że również 11 lutego w Jazzburgercafe odbędzie się Płytowa Giełda GraMuzyka, na której będzie można kupić, sprzedać, bądź wymienić się płytami z muzyką. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ > Płytowa Giełda GraMuzyka #11 w Koszalinie już w lutym 2017. Zapraszamy także do odwiedzenia grupy na facebooku poświęconej giełdzie. Zamieszczamy tam na bieżąco listę stoisk, które pojawią się na imprezie > PŁYTOWA GIEŁDA GRAMUZYKA KOSZALIN na facebooku

 

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.