platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert w Koszalinie. Dwa Sławy w Jazzburgercafe

Fani hip-hopu nie mogą ominąć tego wydarzenia! Już 3 grudnia 2016 w klubie JAZZBURGERCAFE wystąpi duet raperów z Łodzi – Jarosław i Radosław, czyli DWA SŁAWY!

Dwa Sławy

Dwa Sławy

Formacja przygodę z muzyką rozpoczęła w 2007 roku, wydając płytę „Dla sławy”. Ich ostatni album pt. „Ludzie sztosy”, który ukazał się w zeszłym roku został świetnie przyjęty przez słuchaczy.

 

Koncert w Koszalinie będzie jedną z ostatnich okazji, aby uczestniczyć w trasie koncertowej promującej właśnie „Ludzi sztosów”.

 

Co ciekawe kolejny album DWA SŁAWY ukaże się już w styczniu przyszłego roku, a obecnie jest promowany przez znakomicie odebrany singiel „A może by tak?”. Raperzy zapowiedzieli, że ten kawałek także będzie można usłyszeć na żywo już 3 grudnia w JAZZBURGERCAFE przy ul. Pileckiego 10!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1GJyEvvLobQ[/youtube]

Publikę rozgrzewać będą supporty, pośród nich znajdziemy raperów z Koszalina, tj. Jedenzet, ekipa Lazy Carter’s oraz Rakos i Cheez.

 

• MIEJSCE: Jazzburgercafe, ul. Pileckiego 10, Koszalin
• KIEDY: 03.12.2016 r., godz. 20:00
• BILETY: 25/35 PLN

Pierwsza pula biletów (w przedsprzedaży) w cenie 25 złotych dostępna w trzech koszalińskich punktach sprzedaży: w lokalu JAZZBURGERCAFE, w sklepie muzycznym GRAM (nowy adres – ul. Kopernika 25) oraz w skateshopie LAYLOW.pl.

 

W dniu koncertu za bilet trzeba będzie zapłacić 35 złotych.

 

(materiały promocyjne)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.