platforma blogowa portalu głos koszaliński

Płytowa Giełda GraMuzyka #10 w Koszalinie z niespodzianką

Już 3 grudnia zorganizowana zostanie Płytowa Giełda GraMuzyka, na której będzie można kupić, sprzedać bądź wymienić się muzyką na fizycznych nośnikach.

Płytowa Giełda GraMuzyka #10 w Koszalinie

Płytowa Giełda GraMuzyka #10 w Koszalinie

Będzie to już dziesiąta edycja imprezy, której organizatorem jest blog muzyczny GraMuzyka będący częścią gk24.pl – portalu internetowego Głosu Koszalińskiego.

 

Jak zwykle odbędzie się w sklepie Gram, ale – tu ważna informacja – sklep ten zmienił adres. Od listopada mieści się przy ul. Kopernika 25 w rejonie szkoły muzycznej, hali Gwardii i akademików Politechniki Koszalińskiej.

 

Nie zmienia się jedno – w godz. 11-14 podczas giełdy będzie można kupić, sprzedać, bądź wymienić się muzyką na winylach, płytach CD, DVD, czy też kasetach magnetofonowych. Zarówno nowych egzemplarzy, jak i używanych nośników. Często w bardzo dobrych cenach. Na stoiskach na pewno nie zabraknie nie tylko popu, rocka, metalu, hip-hopu, czy elektroniki, ale także muzyki klasycznej i jazzu. Na poprzednich giełdach można było „kopać” wśród setek płyt CD i tysiącach winyli. Tak powinno być również na tej najbliższej. Spływają już pierwsze zgłoszenia. Organizator czeka na kolejne.

 

Chętni do wystawienia swoich kolekcji na sprzedaż, mogą już wysyłać swoje zgłoszenia na adres mariusz.rodziewicz@polskapress.pl w tytule wpisując „Giełda GraMuzyka”. Rezerwacja stoiska jest bezpłatna.
Jako że giełda odbędzie się dosłownie kilka dni przed Mikołajkami, będzie to więc świetna okazja do zrobienia muzycznych prezentów. Blog GraMuzyka dla uczestników imprezy również przygotowuje niespodziankę. Będzie to specjalna płyta, kompilacja z utworami koszalińskich zespołów rockowych i metalowych. Znajdzie się na niej kilkanaście kompozycji miejscowych zespołów. Nakład tej płyty jest limitowany i wynosić będzie 100 egzemplarzy. Co ważne, płyty nie będzie można nigdzie kupić, a… dostać właśnie podczas płytowej giełdy. Na ten prezent mogą liczyć ci, którzy na choćby jenym ze stoisk kupią płytę z rockiem, bądź metalem.

 
Wydanie płyty wspierają sklep muzyczny Gram, szkoła muzyczna Music Heaven, studio tatuażu Kameleon oraz pub Graal i klub Jazzburgercafe.

 

Więcej informacji o tym, które zespoły znajdą się na tej wyjątkowej składance >>> GraMuzyka przedstawia: Rock / Metal Koszalin

 

sponsorzy

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.