platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Mikromusic znowu w Koszalinie. Tym razem z orkiestrą dętą

Mikromusic po raz kolejny odwiedzi Koszalin. Zagra tu już 19 listopada 2016 r (początek o godz. 20). Jednak ten koncert będzie inny, niż te poprzednie. Dlaczego?

mikromusic-orkiestra

Po pierwsze dlatego, że zagra w Filharmonii Koszalińskiej, a takie miejsce jest wręcz idealne dla koncertu Natalii Grosiak i jej kolegów z zespołu. A po drugie – bo Mikromusic przyjedzie do Koszalina w rozszerzonym składzie. Do grupy dołączyła bowiem czteroosobowa sekcja dęta. Fani klimatycznego popowego i jazzowego zarazem grania nie powinni więc opuścić tego koncertu.

 

Trzeba tu zresztą od razu przyznać, że fanów Mikromusic w Koszalinie nie brakuje. Kiedy grupa grała kilka w 2014 roku w kinie Kryterium sala była wypełniona niemal do ostatniego miejsca. Z kolei kiedy w kwietniu 2016 roku zespół grał w klubie Jazzburgercafe (z gościnnym udziałem Skubasa) to bilety były wyprzedane już kilka dni przed  koncertem. Ci wszyscy, którzy nie zdążyli wtedy kupić biletów mogą teraz nadrobić zaległości. A ci, którzy byli, mogą teraz usłyszeć najpiękniejsze utwory grupy w nowych aranżacjach.

 

Co prawda Filharmonia Koszalińska pomieści większą publiczność, niż klub muzyczny to i tak nie warto zwlekać z zakupem biletów na ostatnią chwilę, by być pewnym, że zobaczy się Mikromusic z towarzyszeniem kwartetu dętego.

 

Bilety na koncert można kupić na kupbilecik.pl > Mikromusic w Koszalinie – kupbilecik.pl lub w kasie Filharmonii Koszalińskiej.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=P5zhH778jy4&feature=youtu.be[/youtube]

Mikromusic Orkiestra – Pocałuj Pochowaj
Mikromusic Orkiestra to wzmocnienie brzmienia klasycznego składu zespołu przez kwartet dęty. Aranżacje dla orkiestry rozpisał Adam Lepka, trębacz i multiinstrumentalista, na co dzień zaangażowany w takie projekty jak Kanał Audytywny,  L.U.C,  czy Rebelbabel. Koncerty z mini orkiestrą dętą to ogromny cios dźwięku i emocji.

 

W repertuarze koncertowym będziemy mogli usłyszeć zupełnie inne aranżacje najbardziej znanych piosenek oraz nowy materiał przygotowany specjalnie na tę trasę koncertową. Ostatnie wydawnictwo zespołu to „Matka i żony” (premiera odbyła się 2 października 2015 r.), jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Płytę promował singiel pod tytułem „Krystyno”oraz singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas.

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.