platforma blogowa portalu głos koszaliński

Projekt Patryoci z Koszalina zbiera pieniądze na wydanie płyty

Koszaliński zespół Projekt Patryoci łączący rock z hip-hopem (i historią) zamierza wydać debiutancką płytę. Pieniądze na ten cel zbiera za pośrednictwem portalu crowdfundingowego PolakPotrafi.pl

projekt-patryoci-1

 

Zespół ma już materiał na pełne wydawnictwo. Zdobył też część pieniędzy na opłacenie studia, i realizatora dźwięku, częściowo na miks materiału i rozpoczął prace nad nowym albumem. – Chcemy dzięki Waszej pomocy sfinalizować nagrania, a zarejestrowany materiał poddać obróbce studyjnej na najwyższym poziomie. Następnie z Waszą pomocą chcemy doprowadzić do wyprodukowania i wydania albumu – pisze zespół na portalu PolakPotrafi.pl.

 

Zespół, który powstał z połączenia metalowej Pampeluny i rapera 4P Solo potrzebuje jeszcze około 10 tysięcy złotych na pokrycie pozostałych kosztów produkcji płyty: miks i mastering nagranego materiału, projekt okładki i książeczki, wytłoczenie płyt oraz wykonanie okładki .

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HZFAwh9NyhI[/youtube]

 

Album Projektu, którego roboczy tytuł to „DNA” będzie zawierać 13 piosenek, muzycznych opowieści o ważnych historycznych wydarzeniach i legendach polskich, przedstawionych na wesoło z wielką dawką energii. Płyta zaaranżowana będzie na rockowo, łącząc w sobie wybuchowe brzmienie elektrycznych gitar i energetyczny hip hopowy wokal.

 

– Zdecydowaliśmy się na dokończenie naszego projektu z Waszą pomocą za pośrednictwem portalu PolakPotrafi.pl, ze względu na to, że crowdfunding to jedyna forma wsparcia, która pozostawia całkowitą niezależność zespołowi do pełnego wyrażenia swojej muzyki. Dzięki tej formie pomocy każdy z Was będzie częścią i współtwórcą naszej płyty! – piszą muzycy.

 

Udana akcja pozwoli doprowadzić do premiery albumu jeszcze tej jesieni.

 

Chętni do wsparcia Projektu Patryoci mogą wejść TUTAJ >>> Projekt Patryoci na PolakPotrafi.pl 

 

W zależności od tego, jaką kwotą zdecydujecie się wesprzeć projekt, możecie liczyć na różne upominki/nagrody od zespołu: od płyt, przez bilety na koncert Projektu Patryoci, po wybranie się w trasę z grupą, czy też… wykonanie tatuażu.

 

Akcja trwa do 30 września 2016 r. do godz. 22.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rHgXKCnbmFg[/youtube]

autor: Mariusz Rodziewicz (na podstawie materiałów ze strony PolakPotrafi.pl)

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.