platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Małpa zagra w koszalińskim Jazzburgercafe

Małpa, znany na hip-hopowej scenie raper z Torunia wydał niedawno długo oczekiwany album „Małpa mówi”. Numery z tej płyty (ale nie tylko) będzie można na żywo usłyszeć już 25 czerwca 2016 roku w klubie Jazzburgercafe w Koszalinie.

Małpa / fot. Facebook rapera

Małpa / fot. Facebook rapera

 

Będzie to już kolejna wizyta Małpy w Koszalinie. Autor świetnego nielegala „Kilka numerów o czymś” po raz pierwszy pojawił się w naszym mieście w 2013 roku. Zagrał wtedy koncert w ramach Juwenaliów Politechniki Koszalińskiej. Przyciągnął wtedy tłumy fanów. Tak powinno być i tym razem.

Małpa przyjedzie bowiem w ramach promocji swojego drugiego krążka pt. „Mówi”, który ukazał się w lutym tego roku. Jeśli więc jesteś fanem hip-hopu to nie powinno zabraknąć Cię na tym koncercie.

 

Pierwsza pula biletów na koncert w cenie 25 złotych dostępna w trzech koszalińskich punktach sprzedaży: w klubie JAZZBURGERCAFE, w sklepie muzycznym GRAM oraz skateshopie LAYLOW.pl. Warto wybrać się po bilet już dziś, bo jest ich limitowana liczba – łącznie 200 wejściówek. W dniu koncertu za bilet trzeba będzie zapłacić 35 złotych.

 

UWAGA!!! Dodatkowo w dniu koncertu (25.06.2016 r.) odbędzie się godzinne spotkanie z MAŁPĄ podczas Muzyczna Giełda Gramuzyka #8 w sklepie muzycznym GRAM przy ul. Młyńskiej 49A. Będzie to świetna okazja do zakupu płyty, zebrania autografu, czy biletu na koncert. Nie może Was i tam zabraknąć!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5wJD8XTcddc[/youtube]
Więcej o albumie „Mówi”:
Małpa powraca na scenę muzyczną długo oczekiwanym, solowym materiałem. Po sześciu latach od wydania klasycznego już debiutu „Kilka numerów o czymś” wydawnictwo Proximite prezentuje jego drugi album, na który składa się 13 utworów, zawierających część z tych przemyśleń, które kłębiły się w głowie rapera w ciągu ostatnich lat. Jego fani zaczęli przyzwyczajać się do tego, że milczy. Na szczęście jednak Małpa „Mówi”.
(źródło: empik.com)

Support zagrają: Adin z Człuchowa, ADR ze Szczecinka oraz reprezentanci Koszalina – RO i Jedenzet.

 

Komentarze (1) do “Koncert: Małpa zagra w koszalińskim Jazzburgercafe”

  1. koni.zk napisał(a):

    „W Jazzburger Cafe rymy częstochowskie, rapują hiphopki specjalnej troski. Takie beztalencia co małpują czarnych za pomocą bitów oraz skreczy marnych. Joł. Sprawdź to.” Hiphopolo czyli muza dla ubogich.