platforma blogowa portalu głos koszaliński

Good Vibe Festival 2016. W piątek zagra The Green House Expansion. Wygraj bilet!

The Green House Expansion otworzy tegoroczną, czwartą już edycję Good Vibe Festival w Koszalinie w klubie Jazzburgercafe. Zagrają w piątek 17 czerwca 2016. To międzynarodowy skład z niesamowitym pianistą Joelem Holmes’em, który w swojej muzyce łączy elementy jazzu i hip-hopu.

The Green House Expansion

The Green House Expansion

 

Jak zdobyć wejściówkę na ten koncert? Czytaj tekst do końca.

 

Niezwykle rzadko Koszalin ma okazję gościć muzyka tej klasy. Joel Holmes był bowiem nominowany do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii Album Roku. Przez wiele lat towarzyszył również jazzowemu trębaczowi światowej klasy Royowi Hargrove’owi w jego kwintecie. A że Hargrove dwukrotnie zdobył statuetkę Grammy, nagrywał płyty z Herbie Hancockiem, można więc śmiało mówić, że do swojego składu nie bierze byle kogo.

W klipie poniżej możecie zobaczyć Joela Holmesa, który – powtórzę – odwiedzi wkrótce Koszalin i zagra w Jazzburgercafe w akcji z Royem Hargrovem.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Uwk5tuYfh4s[/youtube]

17 czerwca ten utalentowany pianista pokaże się z niego innej strony. Jego The Green House Expansion łączy w swojej muzyce nowoczesne brzmienie jazzu i hip-hopu. Sekcję rytmiczną grupy tworzy duński basista Martin Buhl oraz pochodzący z Poznania perkusista Kuba Gudz. Obydwoje są laureatami licznych nagród na europejskich festiwalach i konkursach i mają na koncie płyty nagrywane z europejskimi i amerykańskimi gwiazdami muzyki jazzowej. Ich MC, odpowiedzialny za rap i DJ-kę to Stimulus. Pochodzący z Nowego Jorku muzyk współpracuje m. in. z Chrisem Davem, Robertem Glasperem i Markiem Ronsonem.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vFKNzd0NjXE[/youtube]

Bilety w przedsprzedaży można kupić w klubie Jazzburgercafe (ul. Pileckiego 10) i Cafe Mondo (Rynek Staromiejski 13). Bilet jednodniowy kosztuje 15 złotych, a dwudniowy karnet na festiwal (17-18 czerwca) kosztuje 25 złotych.

 

Drugiego dnia festiwalu na scenie Jazzburgercafe zaprezentują się grupy Kroki i Backspace.

 

Good Vibe Festival to impreza dla fanów funku, soulu, hip-hopu, jazzu i elektroniki. I oczywiście mieszania tych gatunków ze sobą. Impreza, której pomysłodawcą i organizatorem jest fascynat muzyki Mateusz Prus, zyskała już wierną publiczność i dołączają do niej kolejni.

 

* * *

Uwaga, blog GraMuzyka ma do rozdania cztery jednoosobowe zaproszenia na piątkowy koncert The Green House Expansion w ramach Good Vibe Festival 2016. Jak je zdobyć? Jeden z nich można wygrać biorąc udział w konkursie na profilu facebookowym bloga GraMuzyka. Albo wysyłając na maila mariusz.rodziewicz@polskapress.pl odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz pójść na koncert The Green House Expansion? W tytule maila wpisz koniecznie GOOD VIBE FESTIVAL, a w treści – oprócz odpowiedzi – swoje imię i nazwisko. Na odpowiedzi czekamy do PONIEDZIAŁKU do godz. 22, a we wtorek do godz. 12 zwycięzcy (autorzy najciekawszych odpowiedzi) otrzymają zwrotnego maila z informacją, w jaki sposób odebrać wejściówkę.

gvf2016-plakat

Komentowanie wpisu jest wyłączone.