platforma blogowa portalu głos koszaliński

Muzyczna Giełda GraMuzyka #8. 25 czerwca 2016. Będzie niespodzianka

Miłośnicy muzyki na fizycznych nośnikach z niecierpliwością czekają na kolejną koszalińską Muzyczną Giełdę GraMuzyka. Ta już w ostatnią sobotę miesiąca – 25 czerwca 2016 r.

gielda-1024x545

Oczywiście jak zwykle w sklepie Gram przy ul. Młyńskiej 49 a. W godz. 11-14 będzie można tu kupić, sprzedać, bądź wymienić się muzyką na winylach, płytach CD, DVD, czy też kasetach magnetofonowych. Na stoiskach na pewno nie zabraknie nie tylko popu, rocka, metalu, hip-hopu, czy elektroniki, ale także muzyki klasycznej i jazzu. Na poprzednich giełdach można było „kopać” wśród setek płyt CD i tysiącach winyli. Tak powinno być również na tej najbliższej.

 

Chętni do wystawienia swoich kolekcji na sprzedaż, mogą już wysyłać swoje zgłoszenia na adres mariusz.rodziewicz@polskapress.pl w tytule wpisując „Giełda GraMuzyka”. Rezerewacja stoiska jest bezpłatna.

 

Uwaga! Blog muzyczny GraMuzyka szykuje dla kolekcjonerów niespodziankę. Będzie to płyta – składanka z utworami koszalińskich raperów. Znajdzie się na niej kilkanaście utworów, które nigdy wcześniej nie zostały wydane na nośniku fizycznym. Więcej szczegółów dotyczących tej płyty – kto się na niej pojawi, z jakim utworem – już wkrótce.

 

Wydanie płyty wspierają:

HHL

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.