platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert w Koszalinie: Kartky / Neile / Dziewiąta7. Wygraj bilet!

Piątkowy wieczór 1 kwietnia 2016 r. w koszalińskim Clubie 105 minie pod znakiem hip-hopu. Zagrają tu raperzy Kartky, Neile oraz zespół Dziewiąta 7. Blog GraMuzyka ma do rozdania 4 jednoosobowe zaproszenia na ten koncert.

Club105

Kartky to młody i zdolny reprezentant QueQuality. Jego pierwszym, szeroko przyjętym, albumem był „Preseason Highlights”, którym pochodzący z Bytomia raper zaznaczył się w świadomości słuchaczy. W zeszłym roku wydał świetnie przyjęte płyty „Shadowplay” i „Fuego Infinito”, które pozwoliły mu jeszcze mocniej zaakcentować swoją pozycję na scenie. Aktualnie pracuje nad kolejnym longplay’em, który ukaże się nakładem QueQuality.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YhEIHGSKUvM[/youtube]

Neile to pochodzący z Koszalina, który raper zaczynał w nieistniejącym już składzie Portal Casta i przebył ponad 10-letnią drogę w podziemiu. Jego macierzysta ekipa to Most Blunted. Neile został doceniony przez czołówkę polskiej sceny, wypuszczając pod skrzydłami MaxFlo album „Blues Od Dnia Narodzin”, oraz świetnie przyjęty „Kicktape” będąc w szeregach wytwórni Koka Beats. W międzyczasie dołącza do najlepszej ekipy w kraju – SB Maffiji. W 2k15 po decyzji opuszczenia KB wydaje własnym sumptem album Powidok 94, który otwiera nowy etap w jego życiu.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9l0pc72nXJY[/youtube]

 

Dziewiąta7 – to młody, koszaliński zespół grający energetyczną muzykę z pogranicza funk, hip hop, rock. To co wyróżnia grupę to niezwykła elastyczność brzmień i zręczne balansowanie pomiędzy klasycznym a nowoczesnym graniem. Można nim zobaczyć muzyków znanych na koszalińskiej scenie: Arka Wójcika na basie (Mr Zoob), Adam Stefańskiego na klawiszach (gra z Jolą Tubielewicz), czy wokalistę Tomasza Trana znanego jako MC Kriba.

Start o godz. 19.30 (otwarcie drzwi). Bilety kosztują 10 złotych w przedsprzedaży i 15 złotych w dniu koncertu.

Uwaga! Blog GraMuzyka ma dla Was cztery pojedyncze wejściówki na ten koncert ufundowane przez Centrum Kultury 105. Dwie z nich można wygrać biorąc udział w konkursie na profilu facebookowym bloga GraMuzyka. Kolejne dwie można zdobyć wysyłając na maila mariusz.rodziewicz@polskapress.pl odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz pójść na koncert Kartky/Neile/Dziewiąta7? W tytule maila wpisz koniecznie HIP-HOP CLUB105, a w treści – oprócz odpowiedzi – swoje imię i nazwisko. Na odpowiedzi czekamy do czwartku do godz. 22, a w piątek do godz. 12 zwycięzcy (autorzy najciekawszych odpowiedzi) otrzymają zwrotnego maila z informacją, w jaki sposób odebrać wejściówkę.

 

(materiały promocyjne)

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.