platforma blogowa portalu głos koszaliński

Muzyczna Giełda GraMuzyka #7 w Koszalinie. 19 marca 2016

Zbliża się siódma edycja Muzycznej Giełdy GraMuzyka w Koszalinie. Zorganizowana zostanie 19 marca 2016 roku. Zapraszamy!

Muzyczna Giełda GraMuzyka / fot. Radek Koleśnik

Muzyczna Giełda GraMuzyka / fot. Radek Koleśnik


Kolejna impreza organizowana przez blog muzyczny GraMuzyka, który jest częścią gk24.pl, portalu Głosu Koszalińskiego odbędzie się w nieco innym terminie niż zazwyczaj. Do tej pory najczęściej była to ostatnia sobota nieparzystego miesiąca. Tym razem – ze względu na to, że na koniec marca przypadają święta wielkanocne – impreza zorganizowana zostanie wyjątkowo w przedostatnią sobotę miesiąca, czyli 19 marca. Bez zmian pozostaje miejsce giełdy. Spotykamy się więc ponownie w koszalińskim sklepie muzycznym Gram przy ul. Młyńskiej 49a w godzinach 11-14.
I oczywiście ponownie będzie można zagłębić się w muzycznych zbiorach kolekcjonerów winyli, płyt CD oraz kaset z przeróżnymi gatunkami muzycznymi. Coś dla siebie znajdzie fan hip-hopu, czy elektroniki, słuchacz punka, rocka i metalu oraz miłośnik jazzu i muzyki klasycznej. Co ważne, na giełdzie można znaleźć nie tylko albumy z muzyką krajową, czy światową, ale i wydawnictwa lokalnych zespołów, m.in. z Koszalina, Darłowa, Szczecinka, których w sieciowych sklepach nie znajdziecie. Warto dodać, że ceny płyt na giełdzie są przystępne, a i wybór tytułów z każdą imprezą coraz większy.

 

Do organizatorów giełdy docierają już pierwsze zgłoszenia od chętnych wystawców, cały czas jednak czekamy na kolejne. Podczas szóstej giełdy, która odbyła się ostatnią sobotę stycznia, często pojawiały się pytania o rock i metal (szczególnie ten najbardziej ekstremalny – black death). A to oznacza, że wśród odwiedzających sklep muzyczny Gram jest zapotrzebowanie na takie gatunki, ale oczywiście i inne będą mile widziane.

 

Jeśli więc macie w swoich kolekcjach płyty, których już nie słuchacie, chcecie je sprzedać , bądź wymienić na inne, to zgłoście chęć udziału w giełdzie. Wystarczy napisać maila na adres mariusz.rodziewicz@polskapress.pl w tytule wpisując „MUZYCZNA GIEŁDA 7”, w treści – informację o liczbie płyt, gatunku muzyki, zespołach, które można na nich znaleźć. Wystawienie swoich zbiorów na wymianę/sprzedaż jest bezpłatne.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.