platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Bacteryazz w pubie Graal w Koszalinie. Wygraj bilet!

Bacteryazz, rockowy zespół z Koszalina wyruszył w trasę „Szpieg Tour”. Wystąpi także w swoim rodzinnym mieście, w pubie Graal. Koncert odbędzie się w piątek 12 lutego 2016 roku.

Bacteryazz - MBTM

Bacteryazz – MBTM

Zimowo-wiosenna „Szpieg Tour 2016” obejmie w sumie kilkanaście miast w różnych częściach Polski i będzie to już kolejna trasa koszalińskich Bakterii. W 2015 roku zagrali podobną trasę zaliczając 15 miast.

– Trwa akurat nasza wiosenna trasa Szpieg Tour, którą rozpoczęliśmy w moim rodzinnym Bytowie, po drodze był jeszcze Gdańsk i Tczew, a najbliższe potwierdzone daty to Tomaszów Lubelski, Zamość, Koszalin, Darłowo, Tuczno, Szamotuły, Elbląg, Olsztyn, Brodnica i Grudziądz – mówił Adrian Rozenkiewicz, gitarzysta zespołu w wywiadzie dla GraMuzyka.

Czego można się spodziewać po tym koszalińskim koncercie? – Nie należy przegapić okazji z dwóch powodów: zagramy kilka nowych piosenek i prawdopodobnie będzie to nasz ostatni elektryczny koncert w Koszalinie w tym roku. Zapraszamy! – dodał Rodzyn.

 

Przy okazji warto zapoznać się z najnowszym teledyskiem grupy, nagranym do utworu „Szpieg” pochodzącym z płyty „Za drzwiami” wydanej w 2015 roku.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OutRvN6NweE[/youtube]

 

Dodajmy również, że zespół został zgłoszony przez Głos Koszaliński do Nagrody Prezydenta Koszalina w Dziedzinie Kultury. Pub Graal, w którym odbędzie się koncert – również.

 

Początek koncertu w pubie Graal planowany jest na godz. 20. Wstęp kosztuje 10 złotych.

 

Ale UWAGA! Blog GraMuzyka ma rozdania trzy  jednoosobowe wejściówki na ten koncert ufundowanych przez zespół. Aby zdobyć jedną z nich wystarczy na adres mariusz.rodziewicz@polskapress.pl wysłać odpowiedź na pytanie: Dlaczego powinieneś/powinnaś otrzymać wejściówkę na koncert Bacteryazz? Pamiętajcie, aby w tytule maila wpisać BACTERYAZZ GRAAL, a w treści oprócz odpowiedzi również swoje imię i nazwisko. Na odpowiedzi czekamy do środy do godz. 22. W czwartek  do godz. 12 zwycięzcy otrzymają zwrotne maile z informacją, w jaki sposób będą mogli odebrać swoje wejściówki.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.