platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Henry David’s Gun o północy w Radiu Koszalin. Zdobądź bilet!

Radio Koszalin już po raz drugi zaprasza na koncert, który rozpocznie się o… północy. W nocy z piątku na sobotę (4 grudnia 2015 r. o godz. 23:59) występ rozpocznie Henry David’s Gun.

 

Henry David's Gun

Henry David’s Gun

Rozpoczynać koncert o północy?! Ryzykowne przedsięwzięcie, ale Radio Koszalin wyszło z niego zwycięsko. We wrześniu „w samo południe nocy” – jak mówi Adrian Adamowicz z RK, organizator koncertu – wystąpił Kortez, rewelacyjny wokalista, który zadebiutował niedawno płytą „Bumerang”. Wejściówki na ten koncert rozeszły się bardzo szybko i chyba w ten sposób powstał w Radiu nowy cykl „Koncertów o Północy”, bo już w grudniu kolejny.

 

4 grudnia (w nocy z piątku na sobotę) w studiu koncertowo-nagraniowym im. Czesława Niemena wystąpi Henry David’s Gun. Za tym pseudonimem kryje się Wawrzyniec Dąbrowski, który wraz z towarzyszącymi mu muzykami Maciejem Rozwadowskim i Michałem Sepioło powołał do życia twór z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Pozostaje w nim wierny czemuś, co można określić jako „analogowo-akustyczne” podejście do muzyki.

 

Jego dźwięki na pewno przypadną do gustu miłośnikom akustycznej muzyki filmowej w klimacie Nicka Cave’a czy Bon Iver.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ktElrsPbTUM[/youtube]

Jak zwykle wstęp na koncert w Radiu Koszalin jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na widowni konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwsza pula miejsc dostępna pod adresem mailowym: unplugged@radio.koszalin.pl. Druga pula dostępna od 30 listopada do 4 grudnia (od poniedziałku do piątku), od godziny 10 do 14 w programie „Radio Koszalin na dobry dzień”. Szczegóły dotyczące tego, jak zdobyć wejściówkę będą podawane w trakcie audycji.

 

Ale… jest i trzeci sposób, bo blog GraMuzyka ma do rozdania cztery jednoosobowe wejściówki na ten koncert. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy na adres mariusz.rodziewicz@polskapress.pl wysłać odpowiedź na pytanie: Jak smakuje muzyka na żywo o północy? W tytule należy koniecznie wpisać HENRY DAVID’S GUN RADIO KOSZALIN, a w treści (oprócz odpowiedzi) także swoje imię i nazwisko. Wejściówkami zostaną nagrodzone cztery najciekawsze maile, a zwycięzcy otrzymają maila zwrotnego z informacją, w jaki sposób będzie można odebrać nagrodę i wziąć udział w Koncercie o Północy. Na maile czekam do środy do godz. 12.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mNu4tH0pEGk[/youtube]

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.