platforma blogowa portalu głos koszaliński

KHKD 2015 i Mural dla Onila. 17 października 2015

Już 17 października 2015 r. w klubie Jazzburgercafe odbędzie się kolejna, 11. edycja imprezy Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom im. Grzegorza „Onila” Oniszczuka. W ramach tej charytatywnej akcji ma powstać Mural dla Onila.

Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom 2015

Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom 2015

Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom to akcja charytatywna, która już na stałe wpisała się w koszaliński kalendarz imprez. Już od 10 lat nieprzerwanie rok w rok organizuje ją Przemysław 4P Majewski wraz z koszalińskim oddziałem PCK. Każdego roku cel akcji jest ten sam: zebrać jak najwięcej pieniędzy na wyprawki dla najbiedniejszych dzieciaków z Koszalina i okolic. W ciągu wszystkich dotychczasowych imprez udało się zebrać około 77 tysięcy złotych.

 

W tym roku 4P zaprasza wszystkich fanów hip-hopu do klubu Jazzburgercafe. Tam o godz. 20 rozpocznie się impreza, którą rozkręcą dwaj DJ-e: WeeDJet i Zaju. Potem na scenie pojawią się raperzy z Koszalina i okolic: B.A.D., Popiel, Włodyś, Error, Kreska, Gucio, Mruwa, Dziuna, Szymi Szyms, Wacar, R.O, Bublon/Germi. W ramach koncertu planowana jest także bitwa freestyle’owa. Swoje umiejętności pokażą także tancerze break dance z grupy N.A.S.A.

 

Wstęp na imprezę kosztuje 10 złotych, ale oczywiście do puszki PCK można wrzucać większe kwoty.

 

To jednak nie koniec atrakcji planowanych na 17 października. Tego dnia na budynku przy ul. Morskiej 23, czyli w miejscu, gdzie mieszkał Grzegorz “Onil” Oniszczuk (koszaliński raper, który zmarł w 2011 roku; od tego roku impreza KHKD nosi jego imię) będzie malowany “Mural dla Onila”. Na portalu PolakPotrafi.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy na wykonanie tego malunku >>> Mural dla Onila na PolakPotrafi.pl

 

Blog GraMuzyka zachęca do wspierania akcji. Oto aukcja, na której będzie można kupić UNIKAT! Album „Zorganizowana Grupa Rapowa”, którą wspólnie nagrali 4P i Onil z autografami obu raperów. >>> Allegro – 4P/Onil „Zorganizowana Grupa Rapowa” z augotrafami 4P i Onila

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.