platforma blogowa portalu głos koszaliński

Pampeluna atakuje: singiel „Siła” i „Bunt Tour”

Pampeluna z Koszalina szykuje się do jesiennej trasy koncertowej. Pierwsze występy już w październiku, a od 20 września 2015 r. można oglądać teledysk do najnowszego utworu latino metalowców.

Pampeluna

Pampeluna

Tym razem jednak (co wcześniej już się także zdarzało) Pampeluna brzmi bardzo po słowiańsku, a nie latynoamerykańsku, bo tekst do numeru „Siła” w całości napisany został w języku polskim. Dodatkowo (co również w przeszłości już miało miejsce) gościnnie pojawia się 4P Solo, raper z Koszalina. Z kolei za skrecze w numerze odpowiada DJ Zaju z Koszalina. Zdjęcia to teledysku wykonali Tomasz Kanione, Piotr Zmuda Trzebiatowski, za montaż odpowiada pierwszy z nich.

 

Sprawdźcie  więc świeżutki kawałek od Pampeluny.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EdnGTGZGCZc[/youtube]

 

Od października ten i inne nowe utwory Pampeluny będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej „Bunt”, która rozpoczyna się już w październiku 2015.

Plakat-Bunt-Tour

 

 

Z koszalińskimi metalowcami w tę trasę wyrusza zespół Carnage z Gdyni. Zespół powstał w 2008 roku. Zagrali około 50 koncertów z mniejszymi i większymi zespołami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gzmJZwTGxbg[/youtube]

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@polskapress.pl

2 komentarze do “Pampeluna atakuje: singiel „Siła” i „Bunt Tour””

  1. Emek napisał(a):

    Zawsze sie zastanawiam kto slucha i kupuje taka muzyke.. czy w calym Koszalinie chocby 20 osob niebedacych ich znajomymi czy rodzina kupi plyte. Przeciez ta muzyka u kazdego normalnego czlowieka po 30 sekundach uruchamia odruch obronny i kaze wyrzucic do smieci krazek z tym wyciem.

  2. gramuzyka napisał(a):

    Proszę mi wierzyć, że „ktoś” słucha i „ktoś” kupuje. I nie są to znajomi muzyków tego zespołu. Wiem, bo jako blog GraMuzyka podczas Muzycznej Giełdy GraMuzyka na swoim stoisku oferuję płyty Pampeluny. Zainteresowanie jest. Dodatkowo drugi album Pampeluny został wydany przez wytwórnię Metal Mind i z tego, co mi wiadomo sprzedaż płyty w Polsce była zadowalająca. Fakt, że Pan nie jest w stanie słuchać tej muzyki nie oznacza wcale, że wszyscy mają te same uszy i ten sam gust muzyczny, co Pan. Trochę tolerancji dla muzycznej inności nie zaszkodzi. A jeśli można zapytać: w jakim gatunku, w jakiej muzyce i w jakich zespołach Pan gustuje?