platforma blogowa portalu głos koszaliński

Good Vibe Festival 2015 coraz bliżej. Wygraj karnet na koncerty i torbę HO::LO!

Już w najbliższy piątek i sobotę (19-20 czerwca 2015) w Jazzburgercafe odbędzie się trzecia edycja Good Vibe Festival. Uwaga, organizatorzy ufundowali dla Czytelników bloga GraMuzyka dwa jednoosobowe karnety na imprezę.

gvf2015

Jak zdobyć wejściówkę wraz z niepowtarzalną torbą typu Siateks firmy HO::LO dowiecie się, jeśli przeczytacie ten tekst do końca. Najpierw jednak zapoznajcie się z zespołami, które zagrają na GVF 2015.

 

W piątek 19 czerwca wystąpią dwa zespoły. Pierwszym z nich, który dołączył do ekipy na samym końcu i dość niespodziewanie jest Interpretacja Własna Live Band z Koszalina, który powstał w grudniu 2014 roku z inicjatywy dwóch raperów, którzy razem z gitarzystami i perkusistą chcieli wprowadzić w swój rap żywe instrumenty. Zespół łączy różne brzmienia, od rocka po funk.

 

– Kiedy tylko pomysłodawca zaproponował nam udział podjęliśmy decyzję momentalnie mimo że to wszystko wyszło dosyć spontanicznie. Strasznie się cieszymy że możemy zagrać na GVF, a to że otwieramy festiwal jest dla nas raczej jeszcze większym „kopem”, żeby zagrać na maxa, niż czymś stresującym – stwierdzają muzycy.

 

Po nich w piątkowy wieczór zagra The Pineal z Poznania, w którym udziela się pochodząca z Koszalina wokalistka – Iza Polit. Co ciekawe brała już udział w Good Vibe Festival, ale jako publiczność. – Good Vibe Festival ma przede wszystkim dobrego muzycznego selekcjonera w postaci Mateusza Prusa, który mega jara się nowymi projektami na rynku muzycznym i chce je promować. Dlatego też brałam udział w poprzednich edycjach festiwalu – wiedziałam, że program będzie godny uwagi, świeży. Dzięki niemu poznałam kilka nowych składów, dla których muzyki warto poświęcić trochę czasu, np. Roux Spana Beat Trio – polecam – stwierdza Iza i dodaje: – Zespół The Pineal może wkomponować się w festiwal różnorodnością gatunkową materiału z mocnym wpływem soulu, hip-hopu czy jazzu. Najlepiej sprawdźcie to sami.

 

Do Jazzburgercafe warto oczywiście wybrać się także w sobotę, bo drugiego dnia festiwalu zagra grupa Chaotic Pieces, która – podobnie jak The Pineal – do Koszalina przyjedzie z Poznania. Zespół wydał właśnie swoją EP-kę. – Cieszymy się niesamowicie, że w końcu możemy się podzielić utworami, nad którymi pracowaliśmy przed tyle jesiennych i zimowych wieczorów – przyznają muzycy. – Nasza EPka jest dosyć obfita, ponieważ zawiera pięć utworów zespołu dotychczas nigdzie nie prezentowanych. Oprócz „Invisible”, które promowało wydawnictwo i które zagraliśmy w Must be the Music. Zawiera też bonus track, który powstał w mniejszych składzie, bo muzyką i produkcją zajął się Krzysztof Gil (bas Chaotic Pieces), a tekst i linię wokalną stworzyła Asia (wokal Chaotic Pieces). Razem powstał materiał z którego jesteśmy niesamowicie dumni i którym chcemy pozarażać wszystkich i każdego z osobna!

 

Koncerty rozpoczynają się o godz. 21. Bilet jednodniowy kosztuje 15 zł, a dwudniowy karnet – 20 złotych.

* * *

Ale UWAGA! Blog GraMuzyka ma dla Was dwa jednoosobowe komplety: karnet wraz z torbą HO::LO. Aby zdobyć jeden z takich kompletów wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Czym według Ciebie jest dobra muzyczna wibracja? Odpowiedź należy wysłać na maila mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl w tytule wspisując GVF 2015, a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekam do czwartku do godz. 12. Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.