platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Materia, Pampeluna, Mahomut. Metal na rozpoczęcie wakacji

Trzy metalowe bandy Mahomut, Materia i Pampeluna zagrają 12 czerwca 2015 roku w koszalińskim Clubie 105. 

koncert

Dlaczego metal jest najlepszy na rozpoczęcie wakacji? Tak brzmiało pytanie konkursowe, w którym można było wygrać bilet na koncert organizowany przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

 

– Moim zdaniem muzyka metalowa jest najlepszą na rozpoczęcie wakacji, gdyż jest ona cudownym sposobem na to aby wyrzucić z siebie cały stres i złość towarzyszącą nam podczas roku szkolnego. Na metalowym koncercie możemy się wykrzyczeć, wyszaleć, poskakać. Zauważyłam też, że na metalowych koncertach bądź takich przedstawiających tzw. cięższą muzykę jest o wiele lepsza integracja niżeli na jakichkolwiek innych, więc można dodatkowo poznać wielu ciekawych i alternatywnych ludzi akurat na okres wakacyjny, a może i na dłużej – odpowiedziała jedna z uczestniczek konkursu.

 

Kolejna skwitowała krótko: – Dlaczego metal jest najlepszą muzyką na rozpoczęcie wakacji? Bo metal jest najlepszą muzyką W OGÓLE!

 

Obie otrzymują wejściówki na koncert, który odbędzie się już w najbliższy piątek 12 czerwca 2015 roku. Start o godz. 19:30. Bilety w przedsprzedaży można kupić za  10 złotych, w dniu koncertu kosztować będą 15 złotych. Bilety dostępne są w kasie kina Kryterium i na stronie www.ck105.koszalin.pl

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xiLS4BxN35k[/youtube]

 

Przypomnę jeszcze tylko krótko, że wszystkie zespoły szykują na tę imprezę niespodzianki w postaci premierowych utworów. Zarówno Materia, jak i Pampeluna kończą prace nad swoimi nowymi płytami i na pewno w Koszalinie zabrzmią całkiem nowe kompozycje, choć oczywiście nie zabraknie też najbardziej znanych numerów tych kapel. Dodatkowo Pampeluna zaprosiła do udziału w swoim koncercie gości: rapera 4P, Radka Czerwińskiego z Kaboom!, Janka Matwijczaka z zespołu Quy oraz „Pustaka”, który był basistą w Pampelunie.

 

Także Mahomut pracuje nad nowymi kompozycjami i muzycy nie wykluczają, że dwie z nich zostaną zaprezentowane w piątek.

 

Więcej przeczytacie TUTAJ >>> Koncert: Pampeluna, Materia i Mahomut na rozpoczęcie wakacji. 

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.