platforma blogowa portalu głos koszaliński

GVF 2015. Ruszyła sprzedaż karnetów. Dołączył trzeci wykonawca

Good Vibe Festival 2015, który już 19 i 20 czerwca odbędzie się w Jazzburgercafe wchodzi w kolejny etap. W piątek 5 czerwca rozpoczęła się sprzedaż karnetów. Do wykonawców dołączył trzeci zespół – koszaliński Interpretacja Własna Live Band.

IW-Live-Band

Karnety na oba dni Good Vibe Festival 2015 można już kupić w Jazzburgercafe (otwarty od godz. 12) w cenie 20 złotych. Ale uwaga! Do 30 pierwszych karnetów jest specjalny dodatek – torba typu Siateks od firmy HO::LO. Warto pospieszyć się z zakupem, bo torby to limitowana edycja z logo festiwalu. – Sama torba w sklepie kosztuje ponad 30 złotych, więc na pewno się opłaca – można przeczytać na profilu facebookowym GVF.

siateks-holo

 

 

W piątek popołudniu Mateusz Prus, pomysłodawca festiwalu i muzyczny selekcjoner imprezy podał, że do dwóch znanych już wykonawców dołączył trzeci – Interpretacja Własna Live Band.

 

IW LIVE BAND narodził się w grudniu 2014 roku w Koszalinie. Jest to inicjatywa dwóch raperów, którzy razem z gitarzystami i perkusistą ze swojego miasta, chcieli wprowadzić w swój rap żywe instrumenty. Zespół łączy różne brzmienia, od rocka po funk. Chłopaki świetnie bawią się tym, co robią, przez co słychać w ich muzyce spontaniczność i pasję. Jakiś czas temu zespół wzbogacił się o wokal kobiecy, który nadaje lekkość czasem ciężkim rapowym zwrotkom.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=prDFz7dYai0[/youtube]

 

Podczas GVF 2015 zagrają także The Pineal i Chaotic Pieces. Więcej o tych zespołach TUTAJ >>> Trzecia odsłona Good Vibe Festival. 19-20 czerwiec 2015

 

Koncerty zaplanowano na godz. 21. Po występach odbędą się afterparty przy muzyce miksowanej przez rezydentów Jazzburgercafe. Bilety jednodniowe kosztują 15 zł, a karnet dwudniowy 20 złotych.

 

Patronat medialny sprawują: blog Gra Muzyka, audycja Rapnejszyn w Radiu Koszalin, Good Time Radio, Soulbowl.pl
Partnerami imprezy są: Druklin, HO::LO, Denimking.pl, Kreatywnie.org, agencja Forgood, Lech

autor: Mariusz Rodziewicz (+ materiały prasowe)
kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.