platforma blogowa portalu głos koszaliński

Muzyczna giełda GraMuzyka #2 już w sobotę 30 maja 2015

Kolekcjonerzy muzyki na nośnikach fizycznych już nie mogą się doczekać godziny 12 w sobotę 30 maja 2015 r. O tej godzinie w Koszalinie rozpocznie się druga Muzyczna giełda GraMuzyka organizowana przez blog GraMuzyka i sklep muzyczny Gram.

sklep-gram-plyty

 

Druga giełda zapowiada się jeszcze ciekawiej, niż pierwsza edycja, która odbyła się pod koniec marca. Przede wszystkim dlatego, że zgłosiło się więcej wystawców (będzie ich ponad 10), którzy zaoferują jeszcze więcej przeróżnej muzyki, a do tego na stoiskach będzie jeszcze więcej nośników.

 

Jeden z kolekcjonerów zapowiedział, że wystawi 500, a może nawet 600 płyt winylowych z popem, rockiem, muzyką filmową, klasyką, reggae, jazzem i hip-hopem! Kolejny – Dobra Muzyczka – wystawi kilkadziesiąt płyt CD z hip-hopem, elektroniką, popem i muzyką gitarową. Nie zabraknie też płyt z ekstremalnym metalem. Również sklep Gram oferować będzie dobrze ponad 100 płyt używanych płyt CD w bardzo przystępnych cenach z przeróżną muzyką: od klasycznej, przez jazz, pop, hip-hop, rock i metal. Czyli wybór będzie naprawdę imponujący.

 

A to jeszcze nie koniec, bo sklep Gram rozpoczyna właśnie współpracę w różnymi wytwórniami i na swoim stoisku będzie miał kilkadziesiąt płyt CD oraz winyli z bluesem, elektroniką, rockiem i ekstremalnym metalem ze stajni Mystic, która wydaje płyty m.in. Behemotha, Decapitated, czy Hate. Ale znaleźć tu też będzie można m.in. klasyki Motorhead, B.B. Kinga, Erica Claptona i wielu innych wykonawców. Nie zabraknie też – skromnej na razie – wystawy z albumami z hip-hopowej wytwórni Asfalt Records.

 

Fanów hip-hopu na pewno zainteresuje też stoisko wytwórni Vibe2Nes, a także pismo VAIB, które także można kupić w sklepie Gram.

 

Z kolei na stoisku GraMuzyka kolekcjonerzy znajdą przede wszystkim płyty wykonawców z regionu. Zagoszczą tu Pampeluna, Bacteryazz, Materia, Mroku, B.A.D., Voom.

 

Warto więc przyjść w sobotę w godzinach 12-14 do sklepu muzycznego Gram mieszczącego się przy ul. Młyńskiej 49a. Zapraszamy!

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.