platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Pampeluna, Materia i Mahomut na rozpoczęcie wakacji. Wygraj bilet!

Zespoły Pampeluna, Materia i Mahomut szykują dla swoich fanów premierowe, koncertowe niespodzianki. Te trzy kapele już 12 czerwca 2015 r. zagrają koncert w koszalińskim Clubie 105 z okazji rozpoczęcia wakacji. Co zaprezentują? Przeczytajcie koniecznie! I do samego końca, bo tam znajdziecie konkurs, w którym można wygrać wejściówki na ten koncert!

pampeluna-materia-mahomut

 

 

 

Koszalińska Pampeluna – o czym już informowałem – szykuje się do wydania nowej płyty. Prace są na ukończeniu. Czy na czerwcowym koncercie można się więc spodziewać premier? – Tak, szykujemy sporo nowości. Zagramy premierowo aż sześć numerów, których nigdy na żywo nie wykonywaliśmy, a znajdą się na nowej płycie. Będą więc tzw. świeżynki, jeszcze dziewice – zdradza Arek Pater, wokalista i gitarzysta Pampeluny. – Ze starych numerów wybierzemy te, które do tej pory nie za często pojawiały się na koncertach. No i pojawią się z nami goście – dodaje na koniec, nie zdradzając jednocześnie, kto z nimi wystąpi.

 

 

Także szczecinecka Materia od dłuższego czasu zapowiada, że wyda nową płytę. I ci muzycy obiecują, że na koszalińskim koncercie będzie można usłyszeć „świeżynki”. – Mamy plan zagrać trochę więcej nowych numerów, niż na styczniowym koncercie z Decapitated, bo będziemy mieli więcej czasu. Z drugiej strony nie chcemy też przegiąć z graniem nowego materiału, żeby zostawić to na czas premiery – mówi Michał Piesiak, wokalista i basista Materii. I dodaje: – Przede wszystkim cieszymy się, że możemy zagrać dla szalonych ziomków z Koszalina którzy tak gorąco wspierają nas od samego początku! Kolejnym zajebistym motywem w tym koncercie będzie dzielenie sceny z naszymi przyjaciółmi od lat. Jesteśmy przekonani, że ten koncert będzie wyjątkowy z racji na przyjacielskie i „rodzinne” stosunki z ludźmi z Koszalina, którzy wpadają na nasze koncerty oraz na silne więzi z ziomkami z kapel. Na pewno więc będzie rodzinnie, wesoło, będzie szał i odlot. Zapraszamy Was ziomeczki!!!!

 

A trzecim zespołem, członkiem tej metalowej rodziny jest Mahomut. – Znamy się i przyjaźnimy z Materią od wielu lat. To tu przyjeżdżali na pierwsze koncerty, wtedy się poznaliśmy i tak to trwa do dziś – potwierdza Marek Karoń, gitarzysta zespołu Mahomut, do którego po półrocznej przerwie wrócił perkusista Piotr Owczarzak. – Nasz marcowy występ na koncercie w Jazzburgercafe potraktowaliśmy jako rozgrzewkę i obecnie pracujemy bardzo intensywnie nad powrotem do pełnej formy i w takiej zaprezentujemy się w Clubie 105. Na próbach nie tylko szlifujemy nasze znane już numery, ale i tworzymy całkiem nowe. Kto wie, może dwa z nich na 12 czerwca będą już gotowe i zagramy je publicznie po raz pierwszy.

* * *

Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 złotych (do kupienia w kasie CK105, w kinie Kryterium i na portalu www.ck105.koszalin.pl w zakładce “Bilety”). W dniu koncertu trzeba będzie zapłacić 15 złotych. Patronem medialnym koncertu jest blog GraMuzyka.

 

Uwaga! Centrum Kultury 105 ufundowało cztery jednoosobowe zaproszenia na koncert Materii, Pampeluny i Mahomuta . Aby zdobyć jedną z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego metal jest najlepszą muzyką na rozpoczęcie wakacji?

 

Odpowiedzi należy słać do 30 maja 2015 roku do godz. 12 na adres mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl w tytule wpisując METAL CLUB 105, a w treści oprócz odpowiedzi na pytanie także swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Wejściówki otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.