platforma blogowa portalu głos koszaliński

Ras Luta Unplugged w Radiu Koszalin. Kwiecień 2015

Ras Luta to kolejny wykonawca, który zaprezentuje się na scenie Radia Koszalin w ramach cyklu Unplugged. Koncert odbędzie się 16 kwietnia 2015 roku. Początek o godz. 19.

Ras Luta

Ras Luta

Po koncercie Łukasza Zagrobelnego w cyklu Unplugged Radia Koszalin czas na zdecydowanie reggae’owe dźwięki. Odpowiadać za nie będzie Ras Luta, jeden najbardziej rozpoznawalnych wokalistów tego nurtu w Polsce. Na swoim koncie ma już kilka wydanych albumów: nielegal „W Babilonie” z 2009 roku, dwa oficjalne długogrające krążki „Jeśli słyszysz” także z 2009 roku oraz „Uratuj siebie” z 2013 roku.

 

To jednak nie koniec jego fonograficznych dokonań, bo w sierpniu 2014 roku ukazał się minialbum EP „Rzeka życia”, na której można znaleźć  siedem piosenek z początków kariery Ras Luty, które nigdy nie zostały oficjalnie wydane, kilka produkcji znanych słuchaczom z dotychczasowych wydawnictw artysty oraz dwa zupełnie nowe numery. Wszystko w specjalnie przygotowanych, akustycznych aranżacjach.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bI7bb3cR2So[/youtube]

 

I właśnie tę akustyczną twarz Ras Luty będzie można na żywo zobaczyć w Radiu Koszalin już 16 kwietnia 2015 roku. Wstęp jak zwykle będzie bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna będzie rezerwacja. Jak będzie prowadzona? O tym oczywiście poinformuje Radio Koszalin na swojej stronie i na Facebooku na kilka dni przed koncertem.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.