platforma blogowa portalu głos koszaliński

Waldemar Jędruszczak, gitarzysta zespołów Scylla, O.D.C – odnaleziony

Waldemar Jędruszczak, gitarzysta zespołów Scylla i O.D.C został odnaleziony. Informację o tym w środę (28 stycznia 2015 r.) rano podali jego koledzy z zespołu.

Waldemar Jędruszczak

Waldemar Jędruszczak

 

Ta informacja ucieszyła nie tylko rodzinę, przyjaciół i znajomych Waldka, ale też wszystkich w różny sposób zaangażowanych w poszukiwania szczecińskiego muzyka. Jak podają jego koledzy z zespołu „Waldek się odnalazł! Na razie nie jesteśmy w stanie nic więcej powiedzieć bo sami nie wiele wiemy, poza tym że jest w drodze do szpitala. Wasz odzew powalił nas na kolana, tyle osób zaangażowanych w znalezienie kogoś w zasadzie im obcego. Niesamowite. Dziękujemy raz jeszcze, a jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej, damy Wam znać.”

 

Na facebookowym wydarzeniu dotyczącym poszukiwań gitarzysty można przeczytać:

„Z informacji rzecznika KWP Policji podaję o znalezieniu Waldka w lesie przy Dolinie Śmierci przez przypadkowego przechodnia, około godziny 8:20. Waldek jest mocno wychłodzony, znajduje się aktualnie w szpitalu, gdzie w drodze jest jego mama i przyjaciele. Jak trochę ochłoniemy i się skontaktujemy z ludźmi w Bydgosczy, napiszemy pewnie jakieś większe oświadczenie. Tym czasem bardzo prosimy o wstrzymanie się z oceną, komentarzami czy wyciąganiem zbędnych wniosków. Dla nas najważniejsze teraz jest to, że Waldek się odnalazł. Dziękuję jeszcze raz za niesamowitą mobilizację.”

 

Przypomnijmy, że Waldek zaginął w niedzielę (25 stycznia 2015) rano z Bydgoszczy, gdzie w sobotę wieczorem grał koncert z zespołem O.D.C.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.