platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Raggafaya zagra w koszalińskim pubie Graal

Uwaga, fani zespołu Raggafaya. Już 6 marca 2015 roku ta koszalińska grupa zagra w swoim mieście w pubie Graal. Już ruszyła przedsprzedaż biletów!

Raggafaya - Tango i rumba

Raggafaya – Tango i rumba

Ledwo informacja o koncercie zespołu Raggafaya w Koszalinie pojawiła się na Facebooku, a już swój udział zapowiedziało ponad 140 fanów. I od razu pierwsze osoby udały się pubu Graal po bilety. Nie warto więc czekać do ostatniej chwili, bo liczba wejściówek jest ograniczona. Można je kupić codziennie w godzinach otwarcia pubu. W przedsprzedaży kosztują 15 złotych, a w dniu koncertu zapłacić trzeba będzie 20 złotych.

 

– Bardzo ciepło wspominamy letni koncert w amfiteatrze, podczas którego koszalinianie pokazali, co to jest dobra zabawa – mówi Dominik Hałka, wokalista i klawiszowiec zespołu. – Odbył się on jednak przed premierą płyty „Terrrrapia” i zabrzmiały tam tylko trzy nowe piosenki. Dlatego gorąco zapraszamy wszystkich do pubu Graal, miejsca, w którym czujemy się jak w domu. Obiecujemy, że będzie ogień i dużo nowych piosenek, ale nie zabraknie oczywiście numerów z poprzednich płyt.

Oprócz najnowszego przebojowego utworu „Tango i rumba”, czy „Ej mam tu jazz” będzie więc można na pewno usłyszeć choćby „Bakagentów”, „Booyaka”, „Siemasz brat” i wiele innych numerów zespołu Raggafaya, w których muzycy łączą elementy reggae, ragga, hip-hopu, rocka, metalu i jazzu. A że kapela znana jest z niezwykle żywiołowych koncertów można się spodziewać naprawdę potężnej dawki pozytywnej energii.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.