platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Charlie Monroe w Kawałku Podłogi

W sobotę 24 stycznia 2015 r. w koszalińskim klubie Kawałek Podłogi zagra szczecińska grupa Charlie Monroe oraz Emerald Shadow.

Charlie Monroe

Charlie Monroe

Charlie Monroe to zespół założony na początku 2011 roku. Ma na swoim koncie 70 dobrze przyjętych koncertów zagranych w całym kraju. Grał między innymi z The Brew, The Toobes, Luxtorpedą (4 koncerty), Kim Nowakiem, Raggafaya, Cuba The Zoo, uczestniczył w warsztatach muzycznych w Kargowej z Wojciechem Pilichowskim, grał na szczecińskich Juwenaliach z Czesławem Mozilem, był półfinalistą WOSP, półfinalistą festiwalu GRAMY, laureatem Młodej Nuty, został wyróżniony w Lizard King Festiwal. Zespół ma na koncie dwie EPki.

 

Pierwszą nagrano w starym składzie i zatytułowana jest ona po prostu „Charlie Monroe”. Została nagrana w Puszczykowie, w studio należącym do Roberta Friedricha (Luxtorpeda, Arka Noego). Druga powstała w Holandii, a ściślej w Weesp pod Amsterdamem i została zarejestrowana przez Bena Kinga w Seventh Sense Studio, właściciela labelu Earth Works i nosi tytuł „Made In Holland”. Zespół jest obecnie jednym z wykonawców należących do wytwórni EarthWorksAmsterdam

W zespole obecnie grają:

Andrzej Łacny – gitara, wokal
Maciej Parfianowicz – bas
Jacek Krukowski – perkusja

Jako support wystąpi grupa Emerald Shadow, w składzie Cassie – wokal, Kotwi – gitara elektryczna, Ola – bas, Ajzyk- perkusja, Roxana – skrzypce. Zespół gra rock alternatywny. Ostre brzmienie gitar i perkusji dopełnia harmonia skrzypiec i niepolski angielski wokal Cassie. Grupa zawiązała się w październiku 2014 r.

 

Początek koncertu o godz. 20. Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 złotych, w dniu koncertu – 15 złotych.

 

(materiały prasowe)

wstęp 10/15 zł

Komentowanie wpisu jest wyłączone.