platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Paulina Przybysz i Marek Pędziwiatr Minimal Set w Koszalinie

24 stycznia 2015 roku w Koszalinie, w Clubie 105 wystąpi znana z zespołu Sistars Paulina Przybysz oraz Marek Pędziwiatr. Wspólnie jako Minimal zagrają m.in. utwory z repertuaru Pauliny.

Paulina Przybysz / fot. Krzysiek Opaliński

Paulina Przybysz / fot. Krzysiek Opaliński

Początek imprezy o godz. 20. Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 złotych (do kupienia w kasie kina Kryterium, w kasie CK105 oraz na stronie www.ck105.koszalin.pl), w dniu koncertu – 25 złotych.

Paulina Przybysz ( Sistars, Pinnawela, Rita Pax, Archeo) stworzyła minimalny skład do grania bezkompromisowo dzieł wybranych swojej twórczości i numerów które są dla niej inspirujące. Z towarzyszeniem instrumentów klawiszowych , elektroniki i wokali Marka Pędziwiatra (Night Marks Electric Trio) posługując się loopami, efektami, sterownikami i analogowymi instrumentami ale przede wszystkim swoim głosem prezentuje najbardziej aktualną selekcję tego co kocha w muzyce.

Na koncertach usłyszeć można więc interpretacje coverów, numery które pisała w starych składach i te jeszcze nie publikowane napisane świeżo przed koncertem w niepowtarzalnych improwizowanych wersjach.

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.