platforma blogowa portalu głos koszaliński

Kasia Klich i Yaro Unplugged w Radiu Koszalin

Kasia Klich i Yaro, to kolejni wykonawcy, którzy zagrają w ramach cyklu Unplugged Radia Koszalin. Koncert odbędzie się 22 stycznia 2015 roku. W studiu koncertowo-nagraniowym im. Czesława Niemena oczywiście.

unplugged-radia-koszalin

Kasia Klich to wokalistka, która przebojem wdarła się na polską scenę. Mowa tu oczywiście o „Lepszym modelu”, utworze pochodzącym z albumu pod tym samym tytułem, który w 2002 roku nuciła cała Polska. W sumie Kasia wydała cztery albumy solowe, które może nie znalazły już tylu słuchaczy, co debiutancki krążek, ale każdy z nich jest bardzo ciekawy tekstowo i muzycznie.

 

Za muzykę na tych krążkach odpowiada m.in. Yaro, prywatnie partner Kasi Klich, który będzie jej towarzyszył na koncercie w Radiu Koszalin. Yaro, czyli pochodzący z Koszalina Jarosław Płocica to także muzyk świetnie znany. Lata temu cała Polska śpiewała z nim „Rowery dwa”, czy „Olewkę”. To nie tylko raper, ale także, a może należałoby napisać PRZEDE WSZYSTKIM producent muzyczny odpowiadający ie tylko za produkcję swoich albumów, ale również Kasi Klich, jedynego z albumów Reni Jusis i jedynego krążka Onila, rapera z Koszalina. Swego czasu ukrywał się pod pseudonimem Milton Waukeei wraz z DJ Jorge współtworzył kolektyw Ćmy.

 

Koncert Kasi Klich i Yaro rozpocznie się o godz. 19. Koncert jest niebiletowany, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rezerwacja.

* mailowy (na stronie Radia Koszalin pojawi się informacja o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń) – podajemy imię i nazwisko i wysyłamy na adres: unplugged@radio.koszalin.pl (pierwsza pula miejsc)

* telefoniczny – pod numerem 94 347 30 00 w Przebojowym Radiu Koszalin od poniedziałku 19 stycznia do czwartku 22 stycznia w godz. 13-15. (druga pula miejsc).

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.