platforma blogowa portalu głos koszaliński

Blood Mantra Tour 2015. Decapitated w Koszalinie. Wygraj bilet!

Już 31 stycznia 2015 roku w ramach trasy Blood Mantra Tour 2015 do Koszalina przyjedzie zespół Decapitated. Zagra w Clubie 105 mieszczącym się w Centrum Kultury 105. Blog GraMuzyka ma do rozdania dwa jednoosobowe zaproszenia na tę imprezę.

 

 

Decapitated / Archiwum zespołu

Decapitated / Archiwum zespołu

Cykl koncertów pod szyldem Blood Mantra Tour promuje najnowsze wydawnictwo zespołu Decapitated, które ukazało się 22 września 2014 roku. Jest to pierwsza od czterech lat trasa promocyjna, na której zespół wystąpi w roli headlinera prezentując utwory z nadchodzącej płyty!

Na trasie Blood Mantra Tour DECAPITATED wspomagaj trzy zespoły.

* THY DISEASE który będzie promował na żywo wydany na początku tego roku szósty album „Costumes Of Technocracy”

* MATERIA – finaliści „Must Be The Music”, cały czas aktywni koncertowo w całym kraju

* THE SIXPOUNDER – zasłużony skład, który w 2014 roku zagrał m.in. na Przystanku Woodstock.

W związku z całym przedsięwzięciem DECAPITATED przygotowuje specjalny set koncertowy złożony z największych hitów poszerzony dodatkowo o utwory z najnowszego wydawnictwa. Oprócz tego przygotowywana jest wyjątkowa oprawa wizualna koncertów a na każdym z nich będzie do nabycia merch z nowymi wzorami koszulek opartymi na grafikach zaprojektowanych przez Łukasza Jaszaka.

BLOOD MANTRA TOUR 2015 – 31.01.15 KOSZALIN / Club 105
Otwarcie: godz. 18; start: godz. 19.

Bilety: 40 zł (pierwsze 50 biletów), 50 złotych (pozostałe), do kupienia w kasie kina Kryterium, na www.ck105.koszalin.pl w zakładce „Kup bilet”.

* * *

UWAGA! Blog GraMuzyka ma do rozdania dwie jednoosobowe wejściówki na koncert Decapitated. Aby zdobyć jedną z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz usłyszeć utwory z płyty „Blood Mantra” na żywo?

Odpowiedzi należy słać do 16 stycznia 2015 roku na adres mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl w tytule wpisując DECAPITATED CLUB105, a w treści oprócz odpowiedzi na pytanie także swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Autorzy najciekawszych maili otrzymają wejściówki na koszaliński koncert w ramach Blood Mantra Tour 2015.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

3 komentarze do “Blood Mantra Tour 2015. Decapitated w Koszalinie. Wygraj bilet!”

  1. picek napisał(a):

    tylko w Koszalinie mogą być takie jaja ,że w przedsprzedaży biletów jest jakaś pula(50szt.), chcemy metal a nie jakieś żenady oglądać, żaden z tych zespołów nie zasługuje na moje ciężko zarobione pieniądze i czas.

  2. gramuzyka napisał(a):

    To wcale nie jest rzadko stosowany sposób przedsprzedaży biletów. Chcesz iść na ten koncert? Wiesz, że pójdziesz na ten koncert? Chcesz kupić bilet taniej? To kupujesz wcześniej z pierwszej puli. Poza tym nikt przecież nikogo nie zmusza do kupowania biletów i chodzenia na koncerty, na które nie ma ochoty.

  3. picek napisał(a):

    mam taka pracę ,że nie mogę sobie pozwolić na tak wczesny zakup biletu,tylko na dwa dni przed,także dziękuję nie przyjdę,