platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert w Koszalinie: Betrayer przed wydaniem albumu „Infernum In Terra”

Death metalowy Betrayer już 27 grudnia 2014 r. zagra koncert w koszalińskim klubie Inferno. Jako support zagra również death metalowa ekipa Ashes.

Betrayer w Inferno / fot. Mariusz Rodziewicz

Betrayer w Inferno / fot. Mariusz Rodziewicz

Koszalińsko-kwidzyński death metalowy zespół Betrayer szykuje się do wydania płyty. Zanim ta się ukaże utwory z krążka „Inernum In Terra” będzie można usłyszeć na żywo podczas koncertu w klubie Inferno w Koszalinie.

Koncert, który odbędzie się tuż po świętach będzie nosił tytuł „Enter Of The Year Of The Goat”. – Na zakończenie starego roku, wchodząc w kolejny… rok kozła według kalendarza chińskiego, zapraszamy na deathmetalowa ucztę w old school’owych klimatach – można przeczytać na facebookowym wydarzeniu.

Tam również Berial, czyli wokalista i basista Betrayera zdradza, że już w lutym 2015 roku ukaże się całkiem nowa płyta zatytułowana „Infernum In Terra”, której wydawcą będzie Mystic Production w kooperacji z Witching Hour.

Na koncercie będzie więc można na pewno usłyszeć numery z tego krążka, a także stare, świetnie znane kawałki z albumu „Calamity” z lat 90-tych.

Wstęp na koncert kosztuje 20 złotych. Start imprezy o godz. 20 (otwarcie bram o godz. 19).

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.