platforma blogowa portalu głos koszaliński

Neile w teledysku „LayLow”

Koszaliński raper Neile nagrał utwór „LayLow”, do którego postał także teledysk.

Neile - LayLow / kadr z teledysku

Neile – LayLow / kadr z teledysku


Jest to pierwszy klip promujący nową serie teledysków LAY LOW TV. – Na pierwszy ogień leci NEILE – koszaliński raper z wieloletnim doświadczeniem, obecnie reprezentant KOKA BEATS i SB MAFFIJA. Za produkcję muzyczną odpowiadją Tasty Beatz – można przeczytać w opisie do klipu.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ozI90qN7Ov0[/youtube]

Neile to raper, który swoje pierwsze kawałki zaczął nagrywać w 2000 r. Najpierw pojawiło się nagrane wraz ze składem Portal Casta – 10 minut szumu. Trzy lata później Neile wydał płytę “Trylogia vol. 1″.

W tzw. międzyczasie nawiązał współpracę z Zolenem, z którym działa w składzie pod nazwą Eurobusiness. Choć Neile nagrał z nim płytę to zdecydowali się ją pokazać tylko kilku osobom. Na następny krążek tego duetu trzeba było czekać do 2007 roku. Wtedy pojawił się krążek Eurobusiness mixtape, który był dodatkiem do magazynu Hip hop.

Od wielu lat jest również reprezentantem grupy ludzi zaangażowanych i kreatywnych Most Blunted.

Neile obecnie nagrywa przede wszystkim solo. Ma już za sobą wydany własnym sumptem mixtape „Kyny w amoku”, a album „Blues od dnia narodzin” został umieszczony na kanale YouTube wytwórni MaxFloRec, która należy do Rahima.

W 2014 roku w sieci zaczęły pojawiać się tzw. „kicki” Neilego, które są do odsłuchu na kanale KOKA BEATS – wytwórni Pezeta >>>

Neile: Mój kicktape kopie i swoje już zrobił [wywiad, posłuchaj kicktape]

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.