platforma blogowa portalu głos koszaliński

Raperzy i zespół Dżem w kolaboracji dla chorych „Żyj z całych sił”

„Żyj z całych sił” to utwór, w którym  raperzy z całego kraju łączą siły z Maciejem Balcarem z legendarnej grupy DŻEM! W utworze artysta powtórzył refren z utworu „Do kołyski” w nieco innej wersji.

Żyj-z-całych-sił

Utwór ten powstał z myślą o siostrze jednego z raperów, która choruje na białaczkę.

Jak się narodził sam pomysł na taką właśnie piosenkę?
Pomysłodawcą nagrania utworu jest raper Milion Terapii, brat chorej Magdaleny. Z początku miał być to solowy, osobisty numer artysty dedykowany wyłącznie jego siostrze. Stało się jednak inaczej, gdy artysta usłyszał podkład, który w całości wyprodukował WITS.

 

Stwierdził więc, iż zaprosi on do akcji również innych raperów oraz samego Macieja Balcara z kapeli Dżem.
W ten oto sposób powstała piosenka, w której muzyka i wtopione w nią słowa, płynące z całego serca udzielających się na projekcie artystów, mocno dodają otuchy, siły, wiary motywując przy tym chorych aby podjęli walkę ze swoją chorobą!
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_N-StUlZ6WM[/youtube]
Osoby chcące w jakikolwiek sposób pomóc tudzież przyłączyć się do akcji, odsyłamy na stronę Milion Terapii >>> http://facebook.com/milionterapii , za pośrednictwem, której można napisać bezpośrednio do wykonawcy.
W utworze, oprócz refrenu w wykonaniu Macieja Balcara oraz pomysłodawcy Milion Terapii, usłyszymy takich raperów jak: , Ak-47, Dawidzior HTA (GANJA MAFIA), PeeRzet (Aptaun Records), Kafar Dixon37 (Step Records) swoim wokalem zaszczycił nas również: Marek Grabeus.
Zestawienie prezentuje się niezwykle ciekawie, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko sprawdzić utwór!
Milion Terapii, zapewnia również, że ujrzy światło dzienne teledysk do tego utworu.

Komentowanie wpisu jest wyłączone.