platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert Tribute To Dime: Quy i Pantera zabrzmią w pubie Graal. Są okolicznościowe koszulki

Już w sobotę 6 grudnia 2014 r. w koszalińskim pubie Graal odbędzie się impreza „Tribute To Dime/Pantera”. Gwiazdą wieczoru będzie połczyński zespół Quy, zwycięzca Generacji 2014, który zagra własne kompozycje i utwory Pantery. Gościnnie wesprze ich Maciek „Macias” Węgrzynek, wokalista zespołu Mahomut z Koszalina.

tribute-t-shirt

Oprócz samego koncertu, mamy też inną niespodziankę dla fanów: pamiątkowe koszulki.

tribute-t-shirt1

t-shirt

 

T-shirty będą wyprodukowane w niedużym nakładzie kilkudziesięciu sztuk w koszalińskiej firmie Druklin.com, która wykonywała już koszulki na pierwszy koncert Tribute To Dime, który w styczniu 2014 roku odbył się w klubie Inferno oraz przy okazji koncertu Rock / Metal Akustycznie z czerwca 2014 roku w pubie Graal.

Kolor koszulek – czarny, gramatura – 195 g, koszt 40 złotych. Rozmiarówka S – XXL, męski i damski krój. Podczas koncertu będzie można najprawdopodobniej kupić t-shirty, ale nakład będzie niewielki i w niepełnej rozmiarówce, więc zdecydowanych, którzy chcą być pewni, że będą mieć t-shirt zachęcamy do złożenia zamówienia już teraz, w przedsprzedaży. Na zamówienia czekamy do piątku 5 grudnia 2014, do godz. 12. Piszcie na adres mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl, bądź na Facebooku.

 

Przypominam, że ciągle jeszcze trwa przedsprzedaż biletów. Do 5 grudnia kosztują 12 złotych i można je kupić w: pubie Graal, w szkole muzycznej Music Heaven przy ul. Władysława IV, w sklepie muzycznym Swing (ul. Spółdzielcza) i sklepie Gram (ul. Zwycięstwa, pasaż Felix).  Liczba biletów w przedsprzedaży jest ograniczona. W dniu koncertu wstęp kosztować będzie 16 złotych.

Impreza rozpocznie się o godz. 18. W pierwszej części na ekranie będzie można pooglądać koncert Panter oraz teledyski zespołu.

Właściwa część, czyli koncert zespołu Quy rozpocznie się o godz. 20. Ten połczyński zespół, który wygrał w tym roku przegląd Generacja, a także otrzymał nagrodę publiczności przygotował na ten koncert zestaw utworów Pantery oraz zaprezentuje swój własny repertuar, którego małą część zagrali podczas Generacji w Clubie 105 i w Kreślarni występując przed zespołem Illusion. Gościnnie wesprze chłopaków Macias, wokalista koszalińskiego zespołu Mahomut, wielki fan Pantery, który – podobnie jak zespół Quy – występował w styczniu 2014 roku w klubie Inferno na imprezie „Tribute To Dime/Pantera”.

 

To nie koniec atrakcji. W pubie będzie można zrobić sobie zdjęcie z gitarzystą Pantery, w planach jest także quiz wiedzy na temat Dimebaga Darrella, a w barze będzie można zamówić ulubiony napój Dime’a – Black Tooth Grin.

* * *

Uwaga! Już 13 grudnia 2014 r. w pubie Graal odbędzie się impreza 3X.

3X – jest to impreza poświęcona Filipowi Potocznikowi. Filip był gitarzystą, który udzielał się w wielu różnych projektach Koszalińskich zespołów, a także wieloletnim bramkarzem piłkarzy ręcznych Gwardii Koszalin. 

Filip uwielbiał muzykę gitarową dlatego też chcemy aby na tej imprezę zagrały kapele grające szeroko pojętą muzykę gitarową.

Na 1 edycji ludzie zgromadzeni pod sceną mogli usłyszeć Koszalińską Pampelunę, oraz ostatni zespół Filipa.
Druga odsłona to popisy scenowe zespołów Kaboom! oraz Nihil.

Co do edycji trzeciej. Wystąpią na niej trzy zespoły: 
– Luna Eclipsis
– Sally
– Spineless Back

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.