platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Romantycy Lekkich Obyczajów w koszalińskim klubie Inferno

Romantycy Lekkich Obyczajów / fot. Maciej Łojewski

Romantycy Lekkich Obyczajów / fot. Maciej Łojewski

 

Pierwszy koncert Romantyków Lekkich Obyczajów odbył się w klubie Inferno 14 grudnia 2014 roku, przyjechali wtedy wspólnie z zespołem Transsexdisco, w którym również gra Damian Lange z RLO. Jak łatwo policzyć drugi koncert kapeli odbędzie się dokładnie w 1. rocznicę debiutanckiego koncertu.

Koncert rozpocznie się o godz. 19 (otwarcie klubu o godz. 18). Bilety w przedsprzedaży za 15 złotych można kupić w sklepach muzycznych Swing i Gram oraz w samym klubie Inferno. W dniu koncertu bilet kosztować będzie 20 złotych.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OicNSOYltFE[/youtube]

 

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet, który powstał w marcu 2011 roku. Tworzą go Damian Lange i Adam Miller. Muzycy mieszkają w Olsztynie.

RLO 16 grudnia 2011 roku wydali swój debiutancki album o tytule „Lejdis&Dżentelmenels”. Ponownie wydany i włączony do ogólnopolskiej dystrybucji 28 września 2012 już pod szyldem wytwórni S.P. Records. Singlem promującym płytę było „Poznajmy Się”, które w rocznym podsumowaniu słuchaczy radia EskaROCK uplasowało się na 14. miejscu.

Mają na koncie 8. teledysków do piosenek: „Moja Wieś”, „Poznajmy Się”, „Niby-Statek”, „Lodziarka”, Nie Myśl O Mnie Źle”, „Być Wolnym Słowem”, „Ziemia Planeta Ludzi” i „Gwiazdy Spadają”.

Drugi albumu zespołu, wydany w grudniu 2013 roku przez S.P.Records, nosi nazwę „Kosmos Dla Mas”. Wysoko oceniany w kategorii płyt alternatywnych, otworzył nowy etap w historii zespołu – alternatywny pop.

autor: Mariusz Rodziewicz (+ materiały prasowe)

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.