platforma blogowa portalu głos koszaliński

Tribute To Dime/Pantera w pubie Graal. Ruszyła przedsprzedaż biletów

Jeśli jesteś fanem Pantery i chcesz spędzić wieczór 6 grudnia 2014 r. z muzyką tego zespołu to przyjdź koniecznie do koszalińskiego pubu Graal. Już teraz można kupić w przedsprzedaży bilety na tę imprezę.

quy1

Impreza Tribute To Dime/Pantera w pubie Graal jest organizowana w 10. rocznicę śmierci Dimebaga Darrella. Początek o godz. 18. Przez pierwsze dwie godziny na dużym ekranie będzie można obejrzeć teledyski zespołu Pantera, a także fragmenty koncertu tej kapeli.

 

Głównym punktem imprezy będzie koncert połczyńskiego zespołu Quy, zwycięzcy tegorocznego przeglądu Generacja 2014, a także zdobywcy nagrody publiczności w tym konkursie. Występ kapeli rozpocznie się o godz. 20 i podzielony zostanie dwa sety: pierwszy zawierał będzie autorskie utwory Quy, drugi – z kompozycjami Pantery.

 

Tu przypomnę tylko, że Quy już w styczniu 2014 roku brały udział w koncercie Tribute To Dime/Pantera w klubie Inferno. Zagrali tam wtedy m.in. ten numer:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=B86XjMEWPa0[/youtube]

 

Po koncercie planowane jest afterparty, oczywiście przy muzyce Darrella Dimebaga z różnych okresów jego działalności w grupach Pantera, Damageplan oraz projektu Rebel Meets Rebel.

 

Już teraz za 8 złotych można kupić bilety na tę imprezę. Taka cena obowiązywać będzie do końca listopada. Ich liczba jest ograniczona.

 

Od 1 grudnia bilety kosztować będą 12 zł, a w dniu koncertu wstęp będzie kosztować 16 zł.

 

Bilety można kupić w pubie Graal, w szkole muzycznej Music Heaven przy ul. Władysława IV, w sklepie muzycznym Swing (ul. Spółdzielcza) i sklepie Gram (ul. Zwycięstwa, pasaż Felix). Na koncercie będzie można też kupić pamiątkową koszulkę.

 

Organizatorem koncertu jest blog GraMuzyka, który jest częścią www.gk24.pl portalu internetowego Głosu Koszalińskiego.

* * *

Dimebag Darrell (właśc. Darrell Abbott) – uważany za jednego z najlepszych gitarzystów metalowych na świecie. Grał w zespołach Pantera, Damageplan, Rebel Meets Rebel. Najbardziej znany oczywiście z działalności w Panterze, znanym w latach 90-tych amerykańskim zespole metalowym. 8 grudnia 2004 roku został zastrzelony podczas koncertu zespołu Damageplan.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.